Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

NATURA VIVA

23. 05. - 26. 05. 2024

Jako vystavovatelé se každoročně účastníme mezinárodního veletrhu NATURA VIVA. Nyní Vás zveme na již 29. ročník, který se bude konat 23. – 26. 5. 2024 v Lysé nad Labem.

Na veletrhu NATURA VIVA se soustředí všechny významné firmy podnikající v oborech myslivosti, rybářství, včelařství a potřeb pro pobyt v přírodě. Jako jediný veletrh v tomto oboru chystá i v letošním roce mnoho novinek a určitě nebudou chybět i expozice partnerských organizací - Českého rybářského svazu a Českého svazu včelařů, ČZU fakulty lesnické a dřevařské, Lesů ČR s nejlepšími trofejemi, Českomoravské myslivecké jednoty a jejich klubů.

V komerční části výstavy si návštěvníci budou moci koupit vše potřebné pro pobyt v přírodě, podívat se na nové modely kulovnic, brokovnic, malorážek, termovizi, optiku a jiné pomůcky, které potěší každého lovce. Chybět nebudou také potřeby pro rybáře a včelaře.

Těšit se můžete i na široký sortiment našich produktů fencee a Dogtrace, vč. novinek, které vám na stánku představí naši kolegové. Také Vám rádi zodpoví veškeré dotazy a pomůžou s výběrem. 

Místo konání: Výstaviště Lysá nad Labem, Masarykova 1727, 289 22 Lysá nad Labem

Více informací o otervírací době a vstupném.

Interzoo 2024

07. 05. - 11. 05. 2024

Nuremberg (DE)

Je největším světovým veletrhem chovatelských potřeb pro domácí zvířata. Koná se každé dva roky. Návštěvníci získají komplexní přehled o nejnovějších produktech nejen pro profesionální péči o domácí zvířata.

Náš stánek č. 746 najdete v hale 3.

Číst více

NATURA VIVA

23. 05. - 26. 05. 2024

Lysá nad Labem (CZ)

29. mezinárodní veletrh myslivosti, rybářství, včelařství a pobytu v přírodě.

Číst více

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.