Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Uzemnění a bleskojistky elektrických ohradníků

Velmi důležitou součástí dobře fungujícího elektrického ohradníku je správné uzemnění.

Uzemnění v případě propojení vodičů se zvířetem zajišťuje uzavření celého okruhu elektrického ohradníku a předání impulzu samotnému zvířeti. Pro správnou funkčnost je nezbytné kvalitní vodivé propojení mezi generátorem elektrického ohradníku a zemnící tyčí.

Kvalitní uzemnění je zásadní pro správnou funkci elektrického ohradníku. Podívejte se na náš článek do poradny, kde je detailně popsáno jak uzemnit elektrický ohradník a také jak zkontrolovat uzemnění elektrického ohradníku.

Důležitou roli u elektrických ohradníků hraje také ochrana vašeho generátoru před úderem blesku. K tomu vám poslouží bleskojistka pro elektrické ohradníky. Ta v případě úderu blesku svede přepětí do uzemnění. Vyberte si kovovou bleskojistku nebo plastovou bleskojistku a chraňte váš generátor před případným poškozením.

Rádi vám s uzemněním elektrického ohradníku poradíme, kontaktujte nás

Uzemnění a bleskojistky elektrických ohradníků

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.