Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Ke stažení

Všechny naše dokumenty pravidelně aktualizujeme.

V případě, že jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás!

Ceník produktů fencee

Maloobchodní ceník produktů fencee. Pro velkoobchodní spolupráci nebo ceník nás kontaktujte přes formulář níže. nebo nám napište na email info@fencee.cz.

První pomoc

Vybrat vhodný generátor je velice důležité pro správné fungování ohrady.  Matice vám může pomoci s výběrem generátoru. Nebo potřebujete vědět jak funguje elektrický ohradník? Chcete znát doporučovanou výšku ohradníku podle zvířete? 

Produktové listy

Produktové listy ke stažení najdete i u jednolitvých produktů v našem e-shopu. 

Chytrá farma

Články a dokumenty o moderní chytré farmě fencee.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.