Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Vchody a brány elektrického ohradníku

Brána slouží jako bezpečný vstup do ohrady. Musí být snadno uzavíratelná a stále vést napětí. Nevodivou plastovou rukojetí lze bezpečně manipulovat se vstupem.

Na výběr je kompletní bránová sada s pružinou vhodná především pro skot a lesní zvěř nebo kompletní bránová sada s flexibilním vodičem, kterou doporučujeme pro koně. Sada s pružinou je pro koně hůře viditelná a je zde riziko zamotání ocasu do pružiny.

Obě sady obsahují kruhový izolátor k bráně, který má dvě spojovací oka otočná o 360°, jsou vhodná pro kvalitní připevnění rukojetě a vodiče.

Při procházení bránou doporučujeme vypnout napájení ohradníku, vyvarujete se tak případnému splašení zvířat při neočekávaném styku s vodičem. Pohodlné a okamžité vypnutí napájení ohradníku vám umožní náš dálkový ovladač pro generátory fencee power DUO RF PDX

Pokud si potřebujete vytvořit menší vstupní branku přesně na míru, stačí použít samotnou rukojeť a kruhový izolátor k bráně s očky. Změříte si délku vodiče podle šířky branky, vodič o délku rukojetě zkrátíte. Připojíte rukojeť a do sloupku navrtáte izolátory brány, kam se rukojeť zahákne. Pro sloupky branky, kde je výrazné pnutí, se doporučuje použít pevné dřevěné kůly. 

V ideálním případě doporučujeme každou řadu vodičů navázat na bránu. Tedy pokud máte tři řady vodičů, je dobré mít tři brány s rukojetí.

Zobrazeno 6 z 6 produktů

Sledujte nás na
sociálních sítích