Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Proč chtít naše produkty? Protože jsou

Od základu české

Česká firma. Čeští zaměstnanci. Česká výroba. Jsme ryze česká firma, vybavená nejlepší technikou. Nemáme žádnou továrnu v Číně ani v jiné zemi. Veškeré klíčové výrobní procesy probíhají u nás v Lanškrouně, a to pod přísnou výstupní kontrolou.

Od základu české
Prvotřídně kvalitní

Prvotřídně kvalitní

To nejsou jen slova. Součástky si sami vyrábíme nebo je odebíráme od renomovaných evropských dodavatelů. Vlastníme firmu na osazování desek plošných spojů a máme vývojové středisko se špičkovými znalci v oboru.

Prověřená kvalita

Výrobky a používané komponenty dlouhodobě testujeme v různých podmínkách i při extrémní zátěži. 

Prověřená kvalita
Lehce dostupné

Lehce dostupné

Naše zařízení si můžete prohlédnout a vyzkoušet téměř po celé ČR. Kontakt na autorizované prodejce ohradníků fencee najdete na našich stránkách.

Podívat se po prodejci

 

Přívětivé pro uživatele

S našimi produkty se pracuje snadno. Ke každému dostanete přehledný návod k obsluze a kdybyste si náhodou nevěděli rady, tak jsme tu pro Vás. Nabízíme odborné poradenství při plánování i realizaci. Produkt vybereme tak, aby splnil Vaše očekávání. 

Podívat se do kontaktů

Přívětivé pro uživatele
Vyvinuté s pomocí profesionálů

Vyvinuté s pomocí profesionálů

Abychom dodávali užitečné výrobky, tak potřebujeme kvalitní technologické zázemí a vývojové středisko. Na vývoji a výrobě produktů spolupracujeme s týmem odborníků. Nejsme v tom sami.

 

Záruční a pozáruční servis

Zajištujeme komplexní servis a údržbu našich zařízení. Průměrná servisní lhůta je u nás 2 - 3 týdny, ale můžeme to zvládnout i dříve. Po vzájemné domluvě jsme schopni vyřídit váš servis přednostně v ještě kratší lhůtě. A pokud se s námi dopředu telefonicky domluvíte a přijedete osobně, nabízíme doslova servis na počkání, protože víme, jak naplno naše výrobky používáte.

Jak požádat o servis?

S expresním servisem
S prodlouženou zárukou

S prodlouženou zárukou

Našim výrobkům naprosto důvěřujeme! Přísná kontrola a inovace technologických a výrobních procesů zvyšuje úroveň kvality našich výrobků. Proto poskytujeme na vybrané zařízení prodlouženou záruční dobu na 3 roky.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.