Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Proč chtít naše produkty? Protože jsou

Od základu české

Česká firma. Čeští zaměstnanci. Česká výroba. Jsme ryze česká firma, vybavená nejlepší technikou. Nemáme žádnou továrnu v Číně ani v jiné zemi. Veškeré klíčové výrobní procesy probíhají u nás v Lanškrouně, a to pod přísnou výstupní kontrolou.

Od základu české
Prvotřídně kvalitní

Prvotřídně kvalitní

To nejsou jen slova. Součástky si sami vyrábíme nebo je odebíráme od renomovaných evropských dodavatelů. Vlastníme firmu na osazování desek plošných spojů a máme vývojové středisko se špičkovými znalci v oboru.

Prověřená kvalita

Výrobky a používané komponenty dlouhodobě testujeme v různých podmínkách i při extrémní zátěži. 

Prověřená kvalita
Lehce dostupné

Lehce dostupné

Naše zařízení si můžete prohlédnout a vyzkoušet téměř po celé ČR. Kontakt na autorizované prodejce ohradníků fencee najdete na našich stránkách.

Podívat se po prodejci

 

Přívětivé pro uživatele

S našimi produkty se pracuje snadno. Ke každému dostanete přehledný návod k obsluze a kdybyste si náhodou nevěděli rady, tak jsme tu pro Vás. Nabízíme odborné poradenství při plánování i realizaci. Produkt vybereme tak, aby splnil Vaše očekávání. 

Podívat se do kontaktů

Přívětivé pro uživatele
Vyvinuté s pomocí profesionálů

Vyvinuté s pomocí profesionálů

Abychom dodávali užitečné výrobky, tak potřebujeme kvalitní technologické zázemí a vývojové středisko. Na vývoji a výrobě produktů spolupracujeme s týmem odborníků. Nejsme v tom sami.

 

S expresním servisem

Díky velmi nízkému procentu reklamací a rychlé práci našich servisních techniků se nebojíme nazvat náš servis jako EXPRESNÍ. Průměrná servisní lhůta je u nás 3 - 5 pracovních dní, ale po domluvě jsme schopni vyřídit váš servis přednostně v ještě kratší lhůtě.

Jak požádat o servis?

S expresním servisem
S prodlouženou zárukou

S prodlouženou zárukou

Našim výrobkům naprosto důvěřujeme! Přísná kontrola a inovace technologických a výrobních procesů zvyšuje úroveň kvality našich výrobků. Proto poskytujeme na vybrané zařízení prodlouženou záruční dobu na 3 roky.

Sledujte nás na
sociálních sítích