Zpět nahoru

Proč chtít naše produkty? Protože jsou

Od základu české

Česká firma. Čeští zaměstnanci. Česká výroba. Jsme ryze česká firma, vybavená nejlepší technikou. Nemáme žádnou továrnu v Číně ani v jiné zemi. Veškeré klíčové výrobní procesy probíhají u nás v Lanškrouně, a to pod přísnou výstupní kontrolou.

Prvotřídně kvalitní

To nejsou jen slova. Součástky si sami vyrábíme nebo je odebíráme od renomovaných evropských dodavatelů. Vlastníme firmu na osazování desek plošných spojů a máme vývojové středisko se špičkovými znalci v oboru.

Prověřená kvalita

Výrobky a používané komponenty dlouhodobě testujeme v různých podmínkách i při extrémní zátěži. 

Lehce dostupné

Naše zařízení si můžete prohlédnout a vyzkoušet téměř po celé ČR. Kontakt na autorizované prodejce ohradníků fencee najdete na našich stránkách.

Podívat se po prodejci

 

Přívětivé pro uživatele

S našimi produkty se pracuje snadno. Ke každému dostanete přehledný návod k obsluze a kdybyste si náhodou nevěděli rady, tak jsme tu pro Vás. Nabízíme odborné poradenství při plánování i realizaci. Produkt vybereme tak, aby splnil Vaše očekávání. 

Podívat se do kontaktů

Vyvinuté s pomocí profesionálů

Abychom dodávali užitečné výrobky, tak potřebujeme kvalitní technologické zázemí a vývojové středisko. Na vývoji a výrobě produktů spolupracujeme s týmem odborníků. Nejsme v tom sami.

 

S expresním servisem

Díky velmi nízkému procentu reklamací a rychlé práci našich servisních techniků se nebojíme nazvat náš servis jako EXPRESNÍ. Průměrná servisní lhůta je u nás 3 - 5 pracovních dní, ale po domluvě jsme schopni vyřídit váš servis přednostně v ještě kratší lhůtě.

Jak požádat o servis?

S prodlouženou zárukou

Našim výrobkům naprosto důvěřujeme! Přísná kontrola a inovace technologických a výrobních procesů zvyšuje úroveň kvality našich výrobků. Proto poskytujeme na vybrané zařízení prodlouženou záruční dobu na 3 roky.

Sledujte nás na
sociálních sítích