Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Pravidla pro zveřejňování recenzí

společnosti VNT electronics s.r.o., IČO: 64793826, se sídlem Dvorská 605, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun, zastoupená Jiřím Novákem, jednatelem, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové pod sp. zn. C 9839, pro webové stránky www.fencee.cz.

Recenze, které zveřejňujeme, pocházejí výhradně od zákazníků, kteří si recenzované produkty na našem e-shopu nebo v naší prodejně skutečně zakoupili.

Jak mohu ohodnotit zakoupený produkt?

  1. Při každé objednávce zboží z našeho e-shopu můžeme zaslat e-mail s možností napsat recenzi k produktu na našich webových stránkách. Nesouhlas můžete udělit během procesu objednávání bezprostředně před odesláním objednávky.
  2. Můžeme Vás také kontaktovat e-mailem nebo telefonicky na základě našeho oprávněného zájmu, pokud s tím nevyslovíte dříve nesouhlas, zda nemáte zájem ohodnotit zákaznickou zkušenost s námi realizovaným projektem, který bude zveřejněn na našem blogu.
  3. Pokud nevyjádříte nesouhlas se zasláním e-mailu s odkazem na vložení recenze prostřednictvím Heureka.cz. Nesouhlas můžete udělit během procesu objednávání bezprostředně před odesláním objednávky.

Jak je zajištěno, že recenze nejsou falešné?

Pouze zákazníci, kteří zakoupili produkty na našem e-shopu nebo v naší prodejně mohou zanechat hodnocení těchto produktů.

To zajišťujeme prostřednictvím:

  1. Heureka.cz, kterým je předána informace o zakoupeném produktu (objednávce) a Vaše jméno a příjmení a e-mail. To znamená, že je technicky možné zadávat hodnocení produktů pouze u skutečně zakoupeného zboží.
  2. Recenze zveřejňujeme na našem blogu. Kontrolujeme vždy předem, zda se jedná o našeho zákazníka, pro kterého jsme pro něj realizovali zpravidla celý projekt, který zákazník hodnotí. Zákazník se může vyjadřovat a hodnotit také naše produkty a my zkontrolujeme, zda tyto produkty u nás koupil.  

Jak určujeme, které recenze jsou nejdůležitější?

Abychom určili a upřednostnili nejvýznamnější recenze, analyzujeme všechny recenze na základě různých charakteristik, jako je aktuálnost, délka a užitečnost dané recenze.

Jak mám postupovat v případě, že mi odkaz na hodnocení produktu nebyl zaslán?

Do 14 dnů od obdržení objednávky máte možnost nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@fencee.cz a poté vám bude zaslán odkaz.

Tato pravidla pro zobrazování recenzí jsou platná od 29.3.2023 .

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.