Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Blog fencee

Kuna na půdě? Nic neobvyklého. Inspirujte se, jak lze tento problém vyřešit. Bořivoj Cetl

Generátor fencee power DUO RF PDX10 / instalace PLUS-MINUS
Použito pro zabezpečení půdy (střechy) před kunou

 

Číst více

Nová definice pohodlného ovládání elektrických ohradníků fencee: Mějte své ohrady pod kontrolou doslova odkudkoliv na světě

Abychom našim zakáznikům ušetřili ještě více náklady a čas s běháním kolem elektrických ohradníků, vyvinuli jsme jedinečný a inovativní systém ovládání ohradníků na dálku. S moderní chytrou farmou fencee nyní můžete své elektrické ohrady ovládat a monitorovat pohodlně na dálku a to doslova odkudkoliv na světě. V tomto článku vám představíme všechny výhody unikátního systému a poradíme vám, jak si takovou moderní chytrou farmu sestavit.

Číst více
Alexandra Leš

Autor Alexandra Leš

Jak vybrat a sestavit elektrický ohradník pro kozy

Zvídavost, mrštnost a bystrost. Vlastnosti, které můžeme kozám bezpochyby připsat. Tyto rysy jsou však důvodem, proč chov koz v elektrickém ohradníku nemusí být vždy snadný. Touto problematikou se zabýváme již řadu let a představujeme vám několik užitečných rad, jak sestavit elektrický ohradník pro kozy, který vaše zvířata bezpečně ochrání.

Číst více
Alexandra Leš

Autor Alexandra Leš

Jak vybrat a sestavit elektrický ohradník pro ovce

Chov ovcí v elektrickém ohradníku není tak snadný, jak by se mohlo na první pohled zdát. Hustá srst ovcí je velmi dobrým izolátorem a zvířata jsou tak vůči elektrickým impulsům méně citlivá. Ovce jsou navíc často napadány různými predátory.  Přichystali jsme pro vás řadu tipů, jak správně sestavit funkční elektrický ohradník pro ovce.

Číst více
Alexandra Leš

Autor Alexandra Leš

Jak vybrat a sestavit elektrický ohradník pro koně

Chov koní vyžaduje nejen zkušenosti, ale i spoustu času. Ten vám chovatelům chceme částečně ušetřit našimi elektrickými ohradníky fencee pro koně. V tomto článku vám poradíme, jak takový funkční a bezpečný ohradník správně sestavit.

Číst více
Alexandra Leš

Autor Alexandra Leš

Praktické rady k instalaci zařízení s anténou

Zjistěte více o možnostech externích antén, užitečné rady pro montáž, zobrazení na displeji, šíření signálu. Vše se dozvíte v našem letáku.

 

Číst více
Adam Novák

Autor Adam Novák

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.

Posíláme zkušenosti, které oceníte. Případy správného použití
výrobků, jak se o výrobky starat nebo jak na ně získat slevu.

Sledujte nás na
sociálních sítích