Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Blog fencee

Zařizujeme dotace na elektrické ohradníky proti vlkům

Patříte mezi chovatele, kteří chtějí získat dotaci na ochranu ovcí a dalších zvířat před vlkem? Pomůžeme vám ji získat. Díky našim zkušenostem v oboru jsme schopni zprocesovat a poslat žádost o dotaci na elektrický ohradník proti vlkům.

Číst více
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Útoky vlků na hospodářská zvířata v Beskydech

Ve čtvrtek 12. 10. 2023 jsme společně se zástupci Agentury pro ochranu přírody a krajiny (AOPK) vydali do oblasti Beskyd, kde je výskyt vlků a bohužel zde dochází k napadení hospodářských zvířat. Navštívili jsme čtyři chovatelé a jejich ohrady, které byly napadeny, abychom se více přiblížili realitě a dokázali si představit skutečnou situaci, které musí farmáři čelit.

Číst více

Účast na veletrhu Sommet de l'Elevage 2023

Zúčastnili jsem se významného veletrhu ve Francii zaměřeného na chov hospodářských zvířat. Podívejte se na krátký report s několika fotkami našeho stánku fencee.

Číst více

Autor Barbora Horáková

„Elektrický ohradník používáme pro ochranu úrody před srnami" říká Mirek Dokoupil

Kombinovaný generátor fencee power DUO PD50
Použito pro ochranu proti srnám
Ohraničení sloupky a lankem

Číst více

Žádost o dotaci na elektrické ohradníky proti vlkům – kdo na ni má nárok a jaké jsou podmínky pro její získání

Jste chovatel hospodářských zvířat a máte potíže s vlky? Vyřeší to elektrické ohradníky, jejichž pořízení můžete zafinancovat díky dotacím. Seznámíme vás s podmínkami pro jejich získání, s výší dotací a řekneme vám, kdo a kde může o dotace na ochranu před vlky požádat.

Číst více
Zuzana Spudichová

Autor Zuzana Spudichová

Projekt elektrické sloní bariéry s ohradníkem fencee v Africe

Podívejte se, jak probíhala stavba elektického ohradníku proti slonům v republice Kongo s použitím našeho na dálku ovládaného generátoru fencee energy DUO RF EDX s výkonem 15 J. V článku najdete i několik fotek sloní bariery, která chrání úrodu arašídů, kukuřice a banánů.

Číst více

Průvodce instalací solárního systému pro elektrický ohradník

Zvažujete pořízení solárního systému k napájení elektrického ohradníku, ale nevíte si rady s jeho instalací? Náš článek je tu přímo pro vás. Poradíme vám, bez čeho se neobejdete a jak solární systém zprovoznit krok za krokem.

Číst více
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Instalace systému Chytré Farmy v Zoo Brno

Podívejte se, jak probíhala implementace systému Chytré Farmy s aplikací fencee Cloud do několika výběhů s kočkovitými šelmami a medvědy.

Číst více
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.