Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Blog fencee strana 4 z 12

„Přehled o všech pastvinách z pohodlí domova" říká Tomáš Kij

Chytrá Farma fencee s 15J RF generátorem
Použito pro: 50 Valašských ovcí (proti vlkům)
Ohraničení: Elektrická síť s výškou 145 cm

Číst více

Ekologicky, úsporně a pohodlně: Solární systémy pro elektrické ohradníky

Zajímá vás, jak na ekologický provoz elektrického ohradníku? Poradíme vám, k čemu slouží solární zdroje pro elektrický ohradník.

Číst více
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Skutečně neskutečný pomocník pana Cieslara - Chytrá Farma

Další pokračování případových studií systému Chytré Farmy nás zavedlo do Bystřice v Moravskoslezském kraji za uznávaným chovatelem Shetlandských ovcí panem Romanem Cieslarem. Přečtěte si o benefitech a komfortu chytrého elektrického ohradníku.

Číst více
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Představujeme moderní řešení pro chov slepic: Automatická dvířka ke kurníku šetří čas i úsilí

Už vás nebaví každodenní ruční otevírání a zavírání kurníku? Pojďte se s námi podívat na to, jak funguje automatické otevírání dveří kurníku a jaké má toto moderní řešení výhody.

Číst více
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Jak vybrat a instalovat pachový ohradník proti kunám

Přemýšlíte, jak se zaručeně zbavit kuny? Vhodným řešením je pachový ohradník, který vám v tomto článku pomůžeme vybrat i nainstalovat. Také se dozvíte, proč stojí za to používat pachový ohradník v kombinaci s elektrickým ohradníkem na kuny.

Číst více
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Stavba elektrického ohradníku pro výstavu Naše pole

Byli jsme osloveni pořadatelem akce vydavatelstvím Profi Press, abychom pomohli se zabezpečením pole s plodinami, které budou prezentovány na červnové výstavě Naše pole. Podívejte se na elektrický ohradník proti zajícům a lesní zvěři.

Číst více
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Jak vybrat a instalovat pachový ohradník proti divočákům

Pustoší vám divočáci úrodu? Vyzrajte na ně s pachovým a elektrickým ohradníkem.  Inspirujte se u profesionálů s mnohaletými zkušenostmi v oboru.

Číst více
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

„Už žádný elektrický ohradník bez dálkového ovládání" říká Pavel Pech

Generátor fencee power DUO RF PDX30 s dálkovým ovladačem / výkon 3 J
Použito pro: skot, kozy
Délka oplocení: cca 4000 m

Číst více

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.