Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Novinky a trendy v chytrém chovu zvířat

Průvodce instalací solárního systému pro elektrický ohradník

Zvažujete pořízení solárního systému k napájení elektrického ohradníku, ale nevíte si rady s jeho instalací? Náš článek je tu přímo pro vás. Poradíme vám, bez čeho se neobejdete a jak solární systém zprovoznit krok za krokem.

Číst více
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Průvodce výběrem solárního systému pro elektrické ohradníky

Nevíte si rady s výběrem solárního systému pro elektrický ohradník? Pojďme se na to podívat společně. Vysvětlíme vám, bez čeho se neobejdete, jaké příslušenství by se vám mohlo hodit a na co si dát pozor.

Číst více
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Ekologicky, úsporně a pohodlně: Solární systémy pro elektrické ohradníky

Zajímá vás, jak na ekologický provoz elektrického ohradníku? Poradíme vám, k čemu slouží solární zdroje pro elektrický ohradník.

Číst více
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.