Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Ze života s moderní farmou

Zprovoznění systému Moderní chytré farmy na ranči u Zdeňky Pohlreich

Tentokrát jsme se vydali na krásný ranč kousek od Prahy k paní Zdeňce Pohlreich, která nás jakožto českého výrobce oslovila kvůli potřebě nového spolehlivého zdroje pro elektrický ohradník.

Číst více
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Moderní chytrá farma nyní i v Pošumaví - farma Muckov

Koncem dubna jsme se vydali do podhůří Šumavy instalovat náš jedinečný systém chytrých elektrických RF ohradníků. Cílem bylo zabezpečení pěti vzdálených pastvin, které zákazník chtěl sledovat a spravovat vzdáleně, aby byl okamžitě informován o jakémkoliv problému v elektrickém ohradníku.

Číst více
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Instalace systému Moderní chytré farmy v ZOO a zámek Zlín-Lešná

Pojďte se s námi podívat na to, jak probíhala instalace našeho unikátního systému pro ovládání a monitoring elektrických ohradníků v zoologické zahradě. 

Číst více
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Nové funkce v aplikaci fencee Cloud

Představujeme několik nových funkcí, které umožňuje aplikace fencee Cloud. Jedná se o možnost sdílení jednotlivých zařízení s dalšími členy farmy, kterým můžete dát různá práva k přístupu. Dále pak mapové funkce virtuální geo plot a mapové podklady, které umožňují ještě lepší orientaci díky zobrazení v mapě.

Číst více
Vít Šiller

Autor Vít Šiller

Nová definice pohodlného ovládání elektrických ohradníků fencee: Mějte své ohrady pod kontrolou doslova odkudkoliv na světě

Abychom našim zakáznikům ušetřili ještě více náklady a čas s běháním kolem elektrických ohradníků, vyvinuli jsme jedinečný a inovativní systém ovládání ohradníků na dálku. S moderní chytrou farmou fencee nyní můžete své elektrické ohrady ovládat a monitorovat pohodlně na dálku a to doslova odkudkoliv na světě. V tomto článku vám představíme všechny výhody unikátního systému a poradíme vám, jak si takovou moderní chytrou farmu sestavit.

Číst více
Alexandra Leš

Autor Alexandra Leš

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.

Posíláme zkušenosti, které oceníte. Případy správného použití
výrobků, jak se o výrobky starat nebo jak na ně získat slevu.

Sledujte nás na
sociálních sítích