Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Moderní technologie v chovu slepic

Péče o drůbež – Moderní technologie pro zdravé a šťastné slepice

Hledáte efektivní způsob, jak si usnadnit péči o vaše slepice? V našem dnešním článku se dozvíte, jaké moderní technologie vám pomohou ochránit slepice před predátory i jak účinně nakrmit slepice v době vaší nepřítomnosti, aniž by došlo ke ztrátám krmiva kvůli povětrnostním podmínkám.

Číst více
Zuzana Spudichová

Autor Zuzana Spudichová

Představujeme moderní řešení pro chov slepic: Automatická dvířka ke kurníku šetří čas i úsilí

Už vás nebaví každodenní ruční otevírání a zavírání kurníku? Pojďte se s námi podívat na to, jak funguje automatické otevírání dveří kurníku a jaké má toto moderní řešení výhody.

Číst více
Natálie Fausová

Autor Natálie Fausová

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.