Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Natálie Fausová

Natálie Fausová

Jsem hrdou Brňačkou se zálibou v psaní, cestování a studiu práva. V minulosti jsem se 9 let věnovala basketbalu, zatímco dnes svůj volný čas nejraději trávím s rodinou v přírodě.

Představujeme moderní řešení pro chov slepic: Automatická dvířka ke kurníku šetří čas i úsilí

Už vás nebaví každodenní ruční otevírání a zavírání kurníku? Pojďte se s námi podívat na to, jak funguje automatické otevírání dveří kurníku a jaké má toto moderní řešení výhody.

Číst více

Jak vybrat a instalovat pachový ohradník proti kunám

Přemýšlíte, jak se zaručeně zbavit kuny? Vhodným řešením je pachový ohradník, který vám v tomto článku pomůžeme vybrat i nainstalovat. Také se dozvíte, proč stojí za to používat pachový ohradník v kombinaci s elektrickým ohradníkem na kuny.

Číst více

Jak vybrat a instalovat pachový ohradník proti divočákům

Pustoší vám divočáci úrodu? Vyzrajte na ně s pachovým a elektrickým ohradníkem.  Inspirujte se u profesionálů s mnohaletými zkušenostmi v oboru.

Číst více

Spolupracujeme s AOPK ČR – ochraňte svá stáda před vlky pomocí elektrického ohradníku fencee

Začátkem roku 2023 jsme začali spolupracovat s AOPK ČR. Přečtěte si více o přínosech této spolupráce a státní podpoře chovatelů hospodářských zvířat z oblastí s výskytem vlka.

Číst více

Elektrické ohradníky v zoologických zahradách – jedinečný systém zabezpečení výběhů

Doba, kdy se elektrické ohradníky využívaly pouze v oblasti pastevectví, je dávno pryč. Díky moderním technologiím a pokroku ve vývoji jsou elektrické ohradníky skvělým řešením také pro zoologické zahrady. Pojďte se s námi podívat na to, proč se vyplatí zabezpečit výběhy v zoo pomocí elektrických ohradníků a jak se tento způsob ochrany zvířat osvědčil v jedné z nejznámějších zoo České republiky.

Číst více

Návrat vlků do české krajiny – výskyt, způsobené škody a možnosti kompenzace ztrát na zvířatech

Návrat vlka je realita, se kterou je potřeba se vypořádat. Zjistěte více o tom, kde se vlci vyskytují v České republice, jaké následky s sebou jejich výskyt nese a zda máte nárok na finanční kompenzaci, pokud vlk zaútočí na vaše hospodářská zvířata.

Číst více

Jak vybrat a sestavit elektrický ohradník proti vlkům

Obáváte se, že na vaše hospodářská zvířata zaútočí vlk? Ochraňte je pomocí odolného elektrického ohradníku proti vlkům. Přinášíme vám podrobného průvodce jeho výběrem a instalací.

Číst více

Jak vybrat a sestavit elektrický ohradník na volavky

Hledáte způsob, jak ochránit chované ryby před volavkami? Vsaďte na elektrický ohradník proti volavkám od české značky fencee. Čtěte dál a zjistěte, jak jej správně vybrat a jednoduše sestavit.

Číst více

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.

Posíláme zkušenosti, které oceníte. Případy správného použití
výrobků, jak se o výrobky starat nebo jak na ně získat slevu.


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.