Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Natálie Fausová

Natálie Fausová

Jsem hrdou Brňačkou se zálibou v psaní, cestování a studiu práva. V minulosti jsem se 9 let věnovala basketbalu, zatímco dnes svůj volný čas nejraději trávím s rodinou v přírodě.

Nepřetržitá kontrola na neomezenou vzdálenost: Představujeme nové LTE zdroje pro elektrický ohradník

Láká vás možnost ovládat a kontrolovat elektrické ohradníky, ať už jste jakkoliv daleko? Nové celulární LTE zdroje fencee jsou tu přímo pro vás. Přečtěte si, jaké technologie tato inovativní řada generátorů využívá a co jsou její další přednosti. Součástí článku je i srovnání zdrojů fencee Cellular DUO EDC s dalšími chytrými generátory.

Číst více

Jak ochránit okrasné jezírko a chovný rybník před vydrou

Chováte ryby v jezírku či rybníku a obáváte se, že si na ně počíhá vydra říční? Víme, jak útokům vydry zabránit v souladu se zákonem. Pořízením pachového a elektrického ohradníku chovný rybníček či jezírko spolehlivě ochráníte před vydrami, ale i dalšími škůdci.

Číst více

Zařizujeme dotace na elektrické ohradníky proti vlkům

Patříte mezi chovatele, kteří chtějí získat dotaci na ochranu ovcí a dalších zvířat před vlkem? Pomůžeme vám ji získat. Díky našim zkušenostem v oboru jsme schopni zprocesovat a poslat žádost o dotaci na elektrický ohradník proti vlkům.

Číst více

Průvodce instalací solárního systému pro elektrický ohradník

Zvažujete pořízení solárního systému k napájení elektrického ohradníku, ale nevíte si rady s jeho instalací? Náš článek je tu přímo pro vás. Poradíme vám, bez čeho se neobejdete a jak solární systém zprovoznit krok za krokem.

Číst více

Průvodce výběrem solárního systému pro elektrické ohradníky

Nevíte si rady s výběrem solárního systému pro elektrický ohradník? Pojďme se na to podívat společně. Vysvětlíme vám, bez čeho se neobejdete, jaké příslušenství by se vám mohlo hodit a na co si dát pozor.

Číst více

Ekologicky, úsporně a pohodlně: Solární systémy pro elektrické ohradníky

Zajímá vás, jak na ekologický provoz elektrického ohradníku? Poradíme vám, k čemu slouží solární zdroje pro elektrický ohradník.

Číst více

Představujeme moderní řešení pro chov slepic: Automatická dvířka ke kurníku šetří čas i úsilí

Už vás nebaví každodenní ruční otevírání a zavírání kurníku? Pojďte se s námi podívat na to, jak funguje automatické otevírání dveří kurníku a jaké má toto moderní řešení výhody.

Číst více

Jak vybrat a instalovat pachový ohradník proti kunám

Přemýšlíte, jak se zaručeně zbavit kuny? Vhodným řešením je pachový ohradník, který vám v tomto článku pomůžeme vybrat i nainstalovat. Také se dozvíte, proč stojí za to používat pachový ohradník v kombinaci s elektrickým ohradníkem na kuny.

Číst více

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.

Posíláme zkušenosti, které oceníte. Případy správného použití
výrobků, jak se o výrobky starat nebo jak na ně získat slevu.


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.