Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Veletrh TECHAGRO - SILVA REGINA

07. 04. - 11. 04. 2024

Zemědělský veletrh TECHAGRO je jedním z našich nejvýznamnějších v ČR. Představí se zde zemědělská technika vč. ukázek nových trendů v digitálních technologií, precizního zemědělství, chytrého zemědělství nebo využití navigačních systémů. V termínu 7. – 11. 4. 2024 se bude konat společně s lesnickým a mysliveckým veletrhem SILVA REGINA a veletrhem BIOMASA. Kromě vystavovatelů z Česka se představí i zahraniční vystavovatelé ze Slovenska, Polska, Německa, Rakouska, Maďarska, Chorvatska, Turecka, Srbka, Rumunska nebo Dánska.  

Pořadatelé pro vás připravili pestrý doprovodný program plný přednášek, prezentací, filmových a hudebních představení.

I my budeme u toho! Navštívit nás můžete v pavilonu P na stánku č. 051.

Z produktů fencee představíme vedle síťových a kombinovaných generátorů naše chytré RF generátory elektrického ohradníku s dalšími RF produkty chytré farmy fencee. Budete mít možnost zjistit více informací o aplikaci fencee Cloud a možnostech ovládání a sledování ohradníků vzdáleně přes mobilní telefon nebo počítač. K vidění budou i Solární systémy pro elektrické ohradníky, Pachové ohradníky a náš model elektrické ohrady s telátkem, nebo model kurníku pro slepičky s automatickými dvířkami. Přivezeme i nezbytné příslušenství k sestavení elektrických ohrad. Těšit se můžete i na NOVINKY fenceeVirtuální ohradník s multifunkčním obojkem fencee GPS F10, Chytrý  LTE generátor fencee energy DUO Cellular EDC a Chytrý WiFi generátor energy Smart DUO EDW.

Z produktů Dogtrace budou na stánku k vyzkoušení elektronické výcvikové obojky pro psy, sledovací a výcvikové GPS obojky a mimo jiné naše NOVINKY - vyhledávací a výcvikové zařízení se zvukovým lokátorem DOG GPS X30TB short (zkrácenou verzi vysílače pro menší psy) a chystanou novou řadu elektronických výcvikových obojků d-control EDGE. Na stánku budete mít možnost zakoupit různé přislušenství, hračky a doplňky nezbytné pro výcvik a výchovu psů. 

Kolegové Vám na stánku zodpoví veškeré dotazy a pomůžou s výběrem.

Těšíme se na viděnou!

 

 

 

ZEMĚ ŽIVITELKA

22. 08. - 27. 08. 2024

Výstaviště České Budějovice

Mezinárodní agrosalon zaměřující se na zemědělsko-potravinářský sektor.
www.zemezivitelka.cz

Číst více

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.