Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

ZEMĚ ŽIVITELKA

26. 08. - 31. 08. 2021

47. ročník Země živitelky začíná ve čtvrtek 26. srpna 2021. Země živitelka je největší a nejvýznamnější agrosalon svého typu zaměřující se na zemědělský sektor napříč všemi jeho obory v České republice a na Slovensku. Agrosalon propaguje i české potraviny. Země živitelka nabízí návštěvníkům nejširší nabídku  zemědělských oborů na jednom místě, novinky z oborů zemědělské techniky, myslivosti, včelařství, rybářství, potravinářství nebo chovu hospodářských zvířat, komplexní prezentaci zemědělství od historie po současné trendy, i novinky v oblasti výzkumu a vzdělávání.

Soutěž o nejlepší vystavený exponát ZLATÝ KLAS, kterou vyhlašuje Ministerstvo zemědělství, se stala již nedílnou součástí Mezinárodního agrosalonu Země živitelka a probíhá pod záštitou ministra zemědělství. Soutěžními exponáty jsou špičkové výrobky a novinky z oblasti techniky i mechanizace prací v zemědělství, vědy a výzkumu v zemědělství nebo opravárenství.

Zastavte se za námi na náš stánek - pozice VP411, kde kromě síťových a kombinovaných generátorů nebudou chybět naše nové RF produkty chytré farmy. Budete mít možnost zjistit více informací o nové aplikaci fencee Cloud a možnostech ovládání ohradníků vzdáleně přes mobilní telefon.

http://www.zemezivitelka.cz/

Sledujte nás na
sociálních sítích