Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

ZEMĚ ŽIVITELKA

22. 08. - 27. 08. 2024

Srdečně Vás zveme na již 50. ročník Země živitelka. Největší a nejvýznamnější agrosalon se zaměřením na zemědělský sektor začíná ve čtvrtek 22. srpna 2024. Českobudějovické výstaviště nabídne návštěvníkům nejširší nabídku zemědělských oborů na jednom místě, novinky z oborů zemědělské techniky, myslivosti, včelařství, rybářství, potravinářství nebo chovu hospodářských zvířat, komplexní prezentaci zemědělství od historie po současné trendy, i novinky v oblasti výzkumu a vzdělávání.

Soutěž o nejlepší vystavený exponát ZLATÝ KLAS, kterou tradičně vyhlašuje Ministerstvo zemědělství, se stala již nedílnou součástí Mezinárodního agrosalonu Země živitelka a probíhá pod záštitou ministra zemědělství. Soutěžními exponáty jsou špičkové výrobky a novinky z oblasti techniky i mechanizace prací v zemědělství, vědy a výzkumu v zemědělství nebo opravárenství. Po celou dobu Země živitelky probíhají odborné semináře, programy i bohatý doprovodný program.

Zastavte se za námi na náš stánek, kde kromě síťových a kombinovaných generátorů nebudou chybět naše chytré RF generátory elektrického ohradníku s dalšími RF produkty chytré farmy fencee. Budete mít možnost zjistit více informací o aplikaci fencee Cloud a možnostech ovládání a sledování ohradníků vzdáleně přes mobilní telefon nebo počítač. Také vám představíme naše novinky bateriové zdroje pro elektrický ohradník - battery DUO BD, battery DUO RF BDX a solární zdroje pro elektrický ohradník solar DUO SD a solar DUO RF SDX. Na stánku budeme mít k vyzkoušení i elektronické výcvikové a sledovací zařízení pro psy značky Dogtrace

www.zemezivitelka.cz/

ZEMĚ ŽIVITELKA

22. 08. - 27. 08. 2024

Výstaviště České Budějovice

Mezinárodní agrosalon zaměřující se na zemědělsko-potravinářský sektor.
www.zemezivitelka.cz

Číst více

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.