Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

ZEMĚ ŽIVITELKA

24. 08. - 29. 08. 2023

49. ročník Země živitelky začíná ve čtvrtek 24. srpna 2023. Země živitelka je největší a nejvýznamnější agrosalon svého typu zaměřující se na zemědělský sektor napříč všemi jeho obory v České republice i na Slovensku. Letos s podtitulem - Na cestě k udržitelnosti. Země živitelka nabízí návštěvníkům nejširší nabídku  zemědělských oborů na jednom místě, novinky z oborů zemědělské techniky, myslivosti, včelařství, rybářství, potravinářství nebo chovu hospodářských zvířat, komplexní prezentaci zemědělství od historie po současné trendy, i novinky v oblasti výzkumu a vzdělávání.

Soutěž o nejlepší vystavený exponát ZLATÝ KLAS, kterou tradičně vyhlašuje Ministerstvo zemědělství, se stala již nedílnou součástí Mezinárodního agrosalonu Země živitelka a probíhá pod záštitou ministra zemědělství. Soutěžními exponáty jsou špičkové výrobky a novinky z oblasti techniky i mechanizace prací v zemědělství, vědy a výzkumu v zemědělství nebo opravárenství. Po celou dobu Země živitelky probíhají odborné semináře, programy i bohatý doprovodný program.

Zastavte se za námi na náš stánek, kde kromě síťových a kombinovaných generátorů nebudou chybět naše chytré RF generátory elektrického ohradníku s dalšími RF produkty chytré farmy fencee. Budete mít možnost zjistit více informací o aplikaci fencee Cloud a možnostech ovládání a sledování ohradníků vzdáleně přes mobilní telefon nebo počítač.

www.zemezivitelka.cz/

ANIMAL TECH

22. 04. - 26. 04. 2023

Výstaviště Brno

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu.
https://www.bvv.cz/animal-tech/

Číst více

ZEMĚ ŽIVITELKA

24. 08. - 29. 08. 2023

Výstaviště České Budějovice

Mezinárodní agrosalon zaměřující se na zemědělsko-potravinářský sektor.
www.zemezivitelka.cz

Číst více

Sledujte nás na
sociálních sítích