Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Dráty a ocelová lanka pro elektrický ohradník

Nízký odpor a velmi dlouhá životnost dělají z pozinkovaných ocelových drátů vhodnou volbu pro dlouhé a trvalé oplocení.

Vysoká vodivost zajistí minimální ztráty napětí i ve velmi dlouhé ohradě. 

Dráty jsou vhodné pro výběh se zvířaty, jako jsou kozy, skot, ovce, prasata.

Jako nevýhodu je třeba zmínit, že dráty jsou hůře viditelné. Nejsou vhodné pro koně, protože jim hrozí pořezání při náhodném vběhnutí do ohradníku.

Pro ohrady s koňmi se nejvíce používají pásky, které jsou dobře viditelné, pružné a nehrozí u nich pořezání. Pak také lana, která jsou ovšem pevnější a jen tak se neroztrhnou.

Pro lepší viditelnost ohrady s drátem lze instalovat na vrchní řadu pásku, která je velmi dobře vidět.

Rádi vám s výběrem vhodného drátu nebo lanka poradíme, kontaktujte nás.   

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.