Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Kovové tyčky pro elektrický ohradník

Kovové tyčky pro elektrické ohradníky se hodí hlavně pro dočasné ohrazení pastvin nebo pro rozdělení výběhu na více částí, úseků. Jsou vhodné k ohradníku pro skot.

Výhodou tyček z oceli je velmi dlouhá trvanlivost a mimořádná odolnost proti poškození. Jsou však těžší a nedoporučujeme je pro ohrazení koní, kde je vyšší možnost poplašení a riziko poranění koně o kovovou tyčku.

Při použití kovových sloupků je nutné hlídat, aby se vodič elektrické ohrady nedostal do kontaktu s kovovou částí sloupku, jelikož by došlo ke zkratu a vyřazení ohradníku z provozu.

Ohradníkové kovové tyčky se nehodí do rohů a k branám elektrického ohradníku. Na těchto exponovaných místech je vždy lepší použít pevný kůl.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.