Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Funkce a vlastnosti generátorů fencee mini DUO MD

ON/OFF tlačítko

S ON/OFF tlačítkem na přední straně zařízení je vypínání a zapínání snadné a bezpečné. Tlačítko také šetří životnost celého zařízení oproti konkurenčním zdrojům, které se vypínají vytažením kabelu ze zásuvky. Dlouhým stiskem tlačítka aktivujete úsporný režim (Power Save) generátoru mini DUO MD.

LED diody

Moderní vysoce svítivé LED diody jsou snadno viditelné z dálky i na přímém slunečním světle. Diody na přední straně generátoru signalizují provoz zdroje a v případě poruchy změní barvu, takže se ihned dozvíte o závadě.

Power Save - Úsporný režim

Režim s možností přepínat pomocí ON/OFF tlačítka výkon generátoru do pomalejšího režimu. Interval/doba mezi impulsy se přibližně zdvojnásobí, díky tomu zařízení výrazně šetří energii baterie a dokáže napájet ohradu 50 až 55 dní na jedno nabití baterie.

SafeShock

Technologie SafeShock zajišťuje maximální bezpečnost celé elektrické ohrady pro vás i vaše zvíře. Speciálně tvarovaná impulsní křivka vytváří rychlejší a efektivnější impuls oproti konkurenčním modelům.

Nízká spotřeba

Generátory mini DUO MD jsou řízeny moderní mikroprocesorovou technologií, díky tomu mají velmi nízkou spotřebu elektrické energie. Ať už se jedná o napájení ze sítě 230 V nebo z připojené baterie 12 V.

Smart Control

Všechny generátory mini DUO MD jsou vybaveny nejmodernější technologií, která řídí celý provoz zařízení a s technologií Smart Control zajišťuje optimální výkon generátoru pro dané potřeby elektrického oplocení.

DIN lišta

Pomocí DIN lišty je montáž i následná demontáž generátoru rychlá a jednoduchá. DIN lištu 80 mm pro upevnění zařízení na zeď zakoupíte jako volitelné příslušenství.

ST transformátor

Speciální ST transformátor byl navržen a vyroben přesně pro potřeby elektrických ohradníků fencee. Transformátor s extra vysokým napětím pro dlouhodobou ochranu je další částí, která dělá z generátorů fencee moderní, výkonné a bezpečné zařízení. 

EU směrnice

Generátory fencee odpovídají všem příslušným Evropským normám a směrnicím 2014/35/EU a 2014/30/EU. Splňují všechny bezpečnostní normy pro použití v EU.

Kompletně odolné

Zařízení jsou kompletně odolné vůči všem vnějším klimatickým podmínkám jako je déšť, mráz, sníh a UV záření. Generátory splňují normu pro ochranu IP44.

Kombinovaný provoz

Kombinované generátory můžete napájet ze sítě 230 V pomocí přiloženého adaptér nebo použít běžnou baterii 12 V. Připojení na baterii provedete pomocí bateriového kabelu. Výhodou baterie je možnost použití jako záložní zdroj v případě výpadku proudu nebo také použití ohradníku v místech bez elektřiny. 

Základní specifikace generátorů fencee mini DUO MD

Nová řada přenosných malých generátorů vyvinutá k použití pro menší a citlivá zvířata, jako jsou zvířecí mazlíčci psikočkykrálíci ale také koně.

Vhodné jsou také jako ochrana proti drobným predátorům a škůdcům, jako jsou kuny, vydry, volavky, lišky nebo srnky.

 • Kombinované generátory mini DUO MD s napájením ze sítě 230 V nebo z baterie 12 V. Lze tedy použít i v místech bez elektřiny
 • Výkony od 0,3 - 1 J
 • Určené pro ohrady do délky instalace maximálně 9 km

Nová funkce Power Save, která umožňuje aktivovat úsporný režim dlouhým stiskem ON/OFF tlačítka. Interval mezi elektrickými impulsy se prodlouží, čímž se výrazně zvyší výdrž připojené baterie 12 V. 

BrightLight svítivá LED dioda na přední straně generátoru signalizuje provoz zařízení ve třech barvách:

 1. Modrá signalizuje provoz zařízení a bliká v intervalu jednotlivých impulsů.
 2. Fialová signalizuje spuštěný úsporný režim, prodloužená doba mezi impulsy.
 3. Červená uživatele upozorňuje v případě ztráty napětí nebo poruchy (např. pokles napětí baterie pod 12 V nebo pokles napětí v ohradě pod 2,5 kV.)

Inteligentní elektronika s technologií SafeShock umožňuje obzvláště bezpečné ohrazení se speciálně sníženým výstupním napětím. Díky ON/OFF tlačítku generátor snadno a pohodlně zapnete nebo vypnete

 • Malé generátory s kombinovaným napájením
 • Produktové řady elektrických ohradníků fencee

Funkce Power Save - úsporný režim

S funkcí úsporný režim můžete přepnout výkon generátoru do pomalejšího režimu, tím se zpomalí interval mezi impulsy a zařízení tak šetří energii.

 • Generátor v úsporném režimu dokáže nápájet ohradu 50 až 55 dní na jedno nabití baterie.
Funkce Power Save - úsporný režim
BrightLight LED diody

BrightLight LED diody

Vysoce svítivé LED kontrolky na přední straně generátoru signalizují provoz zařízení ve třech barvách:

 1. Modrá - provoz zařízení, bliká v intervalu jednotlivých impulsů.
 2. Fialová - úsporný režim, prodloužená doba mezi impulsy.
 3. Červená varuje v případě poruchy nebo ztráty napětí, např. pokles napětí baterie pod 12 V nebo pokles napětí v ohradě pod 2,5 kV.

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.