Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

NAŠE POLE

13. 06. - 14. 06. 2023

Výstava Naše pole 2023 se uskuteční 13. až 14. 6. v Nabočanech u Chrudimi a bude se jednat již o 23. ročník této tradiční polní výstavy, kterou pořádá vydavatelství Profi Press.

Pro výstavu Naše pole 2023 jsme zajišťovali elektrické oplocení k ochraně zasetých plodin. Přijďte se za námi podívat na stánek, kde budeme vystavovat spoustu novinek, včetně nového vysoce výkonného síťového generátoru fencee power energy PE60 a chytrého Wi-Fi generátoru fencee energy energy Smart DUO EDW. Dále také solární systémy pro napájení elektrických ohradníků.

Návštěvníci letošní přehlídky Naše pole můžou zhlédnout zhruba 650 odrůd zemědělských plodin, více než 160 pokusů na ochranu rostlin a přes 85 pokusů z oblasti výživy rostlin. Předpokládá se také široké zastoupení zemědělské techniky a nosným tématem předvádění bude technika pro lokálně cílené a variabilní aplikace kapalných látek. V rámci výstavy Naše pole také proběhne 2. česko-slovenské mistrovství v orbě koňmi a výstava koní pro hospodářské využití.

Celá výstava se bude konat pod záštitou ministra zemědělství Zdeňka Nekuly a s podporou Pardubického kraje.

Program výstavy naleznete zde - Program výstavy Naše pole 2023

Propozice pro vystavovatele naleznete zde - Propozice výstavy Naše pole 2023

ZEMĚ ŽIVITELKA

22. 08. - 27. 08. 2024

Výstaviště České Budějovice

Mezinárodní agrosalon zaměřující se na zemědělsko-potravinářský sektor.
www.zemezivitelka.cz

Číst více

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.