Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Funkce a vlastnosti generátorů fencee mini M

ON/OFF tlačítko

S ON/OFF tlačítkem na přední straně zařízení je vypínání a zapínání snadné a bezpečné. Tlačítko také šetří životnost celého zařízení oproti konkurenčním zdrojům, které se vypínají vytažením kabelu ze zásuvky.

LED diody

Moderní vysoce svítivé LED diody jsou snadno viditelné z dálky i na přímém slunečním světle. Diody na přední straně generátoru signalizují provoz zdroje a v případě poruchy změní barvu, takže se ihned dozvíte o závadě.

SafeShock

Technologie SafeShock zajišťuje maximální bezpečnost celé elektrické ohrady pro vás i vaše zvíře. Speciálně tvarovaná impulsní křivka vytváří rychlejší a efektivnější impuls oproti konkurenčním modelům.

Nízká spotřeba

Generátory mini M jsou řízeny moderní mikroprocesorovou technologií, díky tomu mají velmi nízkou a efektivní spotřebu elektrické energie a jejich provoz je bezúdržbový.

Smart Control

Všechny generátory mini M jsou vybaveny nejmodernější mikroprocesorovou technologií, která řídí celý provoz zařízení a s technologií Smart Control zajišťuje optimální výkon generátoru pro dané potřeby elektrického oplocení.

DIN lišta

Pomocí DIN lišty je montáž i následná demontáž generátoru velmi snadná. DIN lištu pro zařízení mini M zakoupíte jako volitelné příslušenství.

ST transformátor

Speciální ST transformátor byl navržen a vyroben přesně pro potřeby elektrických ohradníků fencee. Transformátor s extra vysokým napětím pro dlouhodobou ochranu je další částí, která dělá ze zdrojů fencee moderní, výkonné a bezpečné zařízení. 

EU směrnice

Generátory fencee mini M odpovídají všem příslušným Evropským normám a směrnicím 2014/35/EU a 2014/30/EU. Splňují všechny bezpečnostní normy pro použití v EU.

Kompletně odolné

Zařízení jsou kompletně odolné vůči všem vnějším klimatickým podmínkám, jako je déšť, mráz, přímý sluneční svit. Generátory splňují normu pro ochranu IP44.

Základní specifikace generátorů fencee mini M 

Řada generátorů  fencee mini M je vyvinuta speciálně k použití pro citlivá zvířata, jako jsou malí zvířecí mazlíčci (psi, kočky), ale také koněVhodné jsou také pro ochranu proti drobným predátorům, jako jsou kuny, vydry nebo lasice.

  • Síťové generátory se zapojením do sítě - napájení 230 V
  • Výkony od 0,2 - 1 J
  • Určené pro ohrady do délky instalace až 9 km

Kompaktní moderní konstrukce ohradníku s vypínačem a nejnovější mikroprocesorovou technologií uvnitř nabízí praktické řešení a umožňuje jednoduchou instalaci. LED kontrolka na přední straně zařízení signalizuje provoz zdroje.

Inteligentní elektronika s technologií SafeShock umožňuje obzvláště bezpečné ohrazení se speciálně sníženým výstupním napětím. Díky ON/OFF tlačítku generátor snadno a pohodlně zapnete nebo vypnete.

  • Síťové generátory pro malá zvířata a krátké ohrady
  • Produktové řady elektrických ohradníků fencee

Tip na vedení vodičů Plus - Mínus

  • Vedení bez zemnění, kdy jsou oba dráty vedeny souběžně a k impulsu dochází při jejich propojení. 
  • Tato přímá cesta způsobuje, že elektrický impuls je obzvláště intenzivní, a zároveň citlivější pro zvíře, protože proud protéká jen malou částí těla.
  • Pro vedení vodičů instalací Plus - Mínus doporučujeme použít generátor se sníženým výstupním napětím, speciálně upravený fencee mini M02 

Pro více informací o správném použití a instalaci vedení Plus - Mínus si přečtěte náš článek, ve kterém se této instalaci podrobně věnujeme.

Tip na vedení PLUS - MINUS

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.