Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Funkce a vlastnosti generátorů fencee power P

ON/OFF tlačítko

S ON/OFF tlačítkem na přední straně zařízení je vypínání a zapínání snadné a bezpečné. Tlačítko také šetří životnost celého zařízení oproti konkurenčním zdrojům, které se vypínají vytažením kabelu ze zásuvky.

ST transformátor

ST transformátor navržen a vyroben přesně pro potřeby elektrických ohradníků fencee. Speciální trafo s extra vysokým napětím pro dlouhodobou ochranu dělá ze zdrojů fencee výkonné a velmi bezpečné zařízení.

LED diody

Zřetelné vysoce svítivé LED diody jsou velmi dobře viditelné na přímém slunečním světle. Diody jsou umístěny na přední straně generátoru a barevně signalizují provoz zdroje, v případě poruchy změní barvu a vy se tak ihned dozvíte o problému.

Kompletně odolné

Generátory fencee jsou odolné vůči všem vnějším klimatickým podmínkám, jako je déšť, mráz, přímý sluneční svit. Zařízení splňují normu pro ochranu IP44.

SafeShock

S technologií SafeShock je generátor i napájená elektrická ohrada maximálně bezpečná pro vás i vaše zvířata. Speciálně tvarovaná impulsní křivka vytváří rychlejší a efektivnější impuls oproti konkurenčním modelům.

Smart Control

Generátory power P jsou vyrobeny s nejmodernější mikroprocesorovou technologií, která řídí celý provoz zařízení a s technologií SmartControl zajišťuje optimální výkon generátoru pro dané potřeby elektrického oplocení.

DIN lišta

Montáž i demontáž generátoru na stěnu je velmi snadná. Jako další příslušenství je k dispozici praktická montážní DIN lišta, kterou generátor snadno připevníte na požadované místo. 

Nízká spotřeba

Generátory elektrického ohradníku fencee power P mají díky použité moderní technologii řízené procesorem velmi nízkou a efektivní spotřebu elektrické energie.

EU směrnice

Zařízení fencee power P odpovídají všem příslušným Evropským normám a směrnicím 2014/35/EU a 2014/30/EU. Zároveň také splňují všechny bezpečnostní normy pro použití v EU.

Základní specifikace generátorů fencee power P

Řada generátorů elektrického ohradníku fencee power P je určena pro univerzální použití v jakékoliv situaci. Generátory jsou vhodné pro všechny druhy zvířat. Doporučujeme k ohradníku pro koněskot, ovce, kozy drůbež. Jsou vhodné také jako ochrana před zvěří nebo drobnými škůdci.

Všeobecné vlastnosti:

  • Síťové generátory power P se zapojením do sítě - napájení 230 V
  • Výkony od 1 - 5 J
  • Určené pro ohrady do délky instalace až 47 km

Kompaktní moderní konstrukce ohradníku s vypínačem a nejnovější mikroprocesorovou technologií uvnitř nabízí praktické řešení a umožňuje jednoduchou instalaci. LED kontrolka na přední straně signalizuje provoz zdroje nebo případnou poruchu ohradníku.

Inteligentní elektronika s technologií SafeShock umožňuje obzvláště bezpečné ohrazení se speciálně sníženým výstupním napětím. Díky ON/OFF tlačítku generátor snadno a pohodlně zapnete nebo vypnete.

  • Síťové generátory s univerzálním využitím
  • Produktové řady elektrických ohradníků fencee

ON/OFF tlačítko

  • Generátory fencee power P disponují dotykovým on/off tlačítkem pro snadné a pohodlné vypínání a zapínání generátoru.
ON/OFF tlačítko
Vysvětlení signalizačních LED

Vysvětlení signalizačních LED

Vrchní LED – kontrola připojení generátoru 

  • svítí modrá barva

Spodní LED – kontrola funknce zařízení

  • bliká zelená – podle impulsů 
  • bliká červená – zařízení hlasí pokles napětí pod 3000 V 

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.