Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Funkce a vlastnosti generátorů fencee power DUO PD

Kombinovaný provoz

Generátory power DUO PD je možné napájet ze sítě 230 V pomocí přiloženého adaptéru nebo z běžné autobaterie 12 V. Tu oceníte v případě výpadku elektrického proudu, kdy baterie slouží jako záložní zdroj energie.

Přepnutí výkonu

Pomocí ON/OFF tlačítka je možné u generátorů DUO PD manuálně přepínat mezi vysokým a polovičním výkonem zařízení. Funkce je volitelná uživatelem a vhodná například v případě šetření baterie nebo pokud jsou ve vaší elektrické ohradě zvířata, pro které není potřeba tak silný impuls.

ON/OFF tlačítko

Díky ON/OFF tlačítku na přední straně zařízení je vypínání a zapínání snadné a bezpečné. Tlačítko také šetří životnost celého zařízení oproti konkurenčním zdrojům, které se vypínají vytažením kabelu ze zásuvky. Další funkcí tlačítka je přepínání výkonu zařízení. 

LED diody

Moderní svítivé LED diody na přední straně zařízení jsou snadno viditelné z dálky i na přímém slunečním světle a poskytnou vám informaci o provozu zdroje nebo případné poruše.

LED Bargraf

LED bargraf umístěný pod diodou na přední straně zdroje vám vizuálně na první pohled poskytne informace o stavu ohrady. Vysoce svítivé LED diody jsou snadno viditelné i z dálky na přímém slunečním světle.

Battery management

Moderní mikroprocesorová technologie v zařízeních power DUO PD zajišťuje maximálně efektivní využívání baterie. Generátory jsou schopny si sami kontrolovat a řídit její stav. Baterie tak vydrží déle než u běžných zdrojů.

DIN lišta

S pomocí DIN lišty je montáž i demontáž generátoru na stěnu velmi snadná. DIN lištu pro generátory DUO PD zakoupíte jako volitelné příslušenství.

Časové zpoždění 50 s

Generátory s výkonem nad 5 J jsou podle normy omezeny časovým zpožděním pro zvýšenou bezpečnost. Navýšení na maximální výkon zařízení je opožděno přibližně 50 sec. Časové zpoždění je pouze u generátoru power DUO PD70.

Zlatý Klas 2018

V roce 2018 získaly generátory power DUO PD prestižní ocenění Zlatý Klas. Zařízení s moderní technologií a elektronikou řízenou mikroprocesorem byly oceněny za inovativní přínos pro moderní zemědělství.

ST transformátor

Speciální ST transformátor byl navržen a vyroben přesně pro potřeby elektrických ohradníků fencee. Transformátor s extra vysokým napětím pro dlouhodobou ochranu je další částí, která dělá ze zdrojů fencee moderní, výkonné a bezpečné zařízení. 

SafeShock

S pomocí technologie SafeShock zajišťují generátory power DUO PD maximální bezpečnost pro vás i pro zvířata v elektrických ohradách. Speciálně tvarovaná impulsní křivka vytváří rychlejší a efektivnější impuls oproti konkurenčním modelům.

Smart Control

Zařízení DUO PD jsou vybaveny modernější mikroprocesorovou technologií, která řídí celý provoz zařízení a s technologií SmartControl zajišťuje optimální výkon generátoru pro dané potřeby elektrického oplocení.

Základní specifikace generátorů fencee power DUO PD

Řada fencee power DUO PD s kombinovaným napájením pro univerzální použití kdekoliv v místech bez elektřiny. Generátory jsou vhodné pro všechny druhy zvířat. Doporučujeme pro koněskot, ovce, kozy i jako ochranu před zvěří.

Všeobecné vlastnosti:

  • Kombinované generátory power DUO PD s napájením ze sítě pomocí adaptéru 230 V nebo z běžné baterie 12 V
  • Napájení z baterie je vhodné v místech bez elektřiny nebo jako záložní zdroj
  • Výkony řady DUO PD od 1 - 7 J
  • Určené pro ohrady s délkou instalace až 70 km
  • Generátory mají provoz řízený mikroprocesorem s možností přepínat výstupní energii na 50% / 100%. Tato funkce je vhodná v případě potřeby šetřit baterii

LED kontrolky a BARGRAF na přední straně generátoru zobrazují provoz zdroje, měří napětí na ohradě a signalizují případnou poruchu ohradníku.

Inteligentní elektronika s technologií SafeShock umožňuje obzvláště bezpečné ohrazení se speciálně sníženým výstupním napětím. Díky ON/OFF tlačítku generátor snadno a pohodlně zapnete nebo vypnete.

  • Kombinované generátory univerzálně použitelné kdekoliv
  • Produktové řady elektrických ohradníků fencee

Ocenění Zlatý Klas 2018

Generátory power DUO PD získali prestižní ocenění Zlatý Klas, za inovativní přínos pro moderní zemědělství.

Ocenění Zlatý Klas 2018
Kontrolní LED a Bargraf

Kontrolní LED a Bargraf

Kontrolní LED ukazuje výkon generátoru 100 % nebo 50 % v případě přepnutí na poloviční výkon.

  • LED svítí – napájení ze sítě
  • LED bliká – napájení z baterie

Bargraf barevně zobrazuje napětí na ohradě. Máte tak na první pohled přehled o stavu napětí.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.