Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Komponenty ke kombinovaným generátorům elektrického ohradníku

Příslušenství pro kombinované generátory elektrického ohradníku

K těmto zařízením si můžete v případě potřeby dokoupit další bateriový kabel pro připojení na autobaterii nebo adaptér pro napájení generátorů ze sítě 230 V.

Konektory adaptérů pro naše velmi výkonné generátory elektrických ohradníků energy DUO ED a energy DUO RF EDX jsou 100% vodotěsné s bezpečnostním šroubováním.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.