Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Izolátory elektrického ohradníku na kovové a laminátové tyčky

Izolátory k elektrickému ohradníku pro laminátové tyčky a kovové tyčky se vyznačují snadnou a rychlou montáží, ke které není potřeba hřebík, vrut ani žádné jiné nářadí. Návlečné izolátory na tyč jak se těmto izolátorům často přezdívá, jsou vhodné pro všechny druhy vodičů i použití.

Nabízíme několik druhů izolátorů vhodných jak pro lanka a lana elektrického ohradníku, tak pro ohradníkové pásky. Všechny druhy návlečných izolátorů jsou velmi univerzální, záleží jen na výběru správného průměru pro nasazení na tyčku. Izolátory na tyč je možné použít několikrát a opakovaně, protože při montáži na tyčku se izolátor nijak neopotřebovává a neničí.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.