Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Izolátory pro lanka, lana, dráty do 8 mm na hřebík nebo vrut

Izolátory pro lanka a dráty do průměru až 8 mm mají výhodu rychlé montáže a jsou velmi špatně odcizitelné. Nabízíme izolátory bez hřebíků a vrutů, nebo přímo hřebíkový izolátor s pevným hřebíkem 7 cm v balení po 25 ks.

Najdete zde i rohový plochý izolátor s grafitovou gumou primárně pro pásku do šířky až 40 mm, který lze díky praktickému zářezu použít i pro lanka elektrického ohradníku

Rádi vám s výběrem vhodného izolátoru poradíme, kontaktujte nás.   

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.