Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu
Funkce a vlastnosti generátorů fencee Smart Cellular DUO EDC

Funkce a vlastnosti chytrých celulárních generátorů fencee Smart Cellular DUO EDC

Nové chytré celulární generátory fencee Smart DUO EDC přináší široké možnosti pro efektivní řízení elektrických ohrad. Dvě zařízení s výkonem 10 a 15 J umožňují přímé připojení do Cloudu a internetu pomocí nejmodernějších technologií e-SIM, díky kterým je možné zařízení ovládat na neomezenou vzdálenost.

Ovládejte Smart Cellular generátory přes mobilní telefon
Ovládejte Smart Cellular generátory přes mobilní telefon

Ovládejte Smart Cellular generátory přes mobilní telefon

Ušetřete čas a ovládejte elektrické ohradníky pohodlně odkudkoli potřebujete s aplikací fencee Cloud.

Nové možnosti s generátory fencee Smart DUO EDC

Celulární generátory přináší nové možnosti vzdáleného ovládání chytrých ohradníků pro vaší Chytrou Farmu. Generátory ocení chovatele ovcí, koz, koní nebo skotu. Poslouží také jako ochrana před predátory a nezvanými návštěvami lesní zvěře na vaše pozemky, pole a pastvy. Díky použitým technologiím najdou využití v místech bez elektřiny, na vzdálených pastvinách a loukách. Kombinovaný výstup 12/230 V je ideální pro maximální flexibilitu zařízení a záleží jen na vás, jak budete zařízení využívat.

Žlutá svorka umožňuje napájení ohrady se sníženým/polovičním výstupem a je tak praktickou pomůckou při šetření energie, pokud nevyužijete plný výstupní výkon. Snížený výstup je vhodný pro menší ohrady, mláďata a méně citlivá zvířata, jako jsou např. koně nebo vysoká zvěř.

Ve výbavě chytrých generátorů Smart DUO EDC najdete všechny standartní funkce generátorů fencee, jako je LED kontrolka pro signalizaci provozu a LED bargraf pro signalizaci výkonu. ON/OFF tlačítko s funkcemi přepínání výkonu, LCD displej. Celý provoz zařízení je řízen mikroprocesorem, který zajišťuje optimalizovanou spotřebu energie. Díky speciálnímu ST transformátoru a silnému výstupnímu výkonu, jsou generátory použitelné na ohrady do délky až 120 km.

Pohybový senzor a GPS lokalizace

Senzory pohybu a integrovaná GPS lokalizace jsou novinkou v zařízení. Užitečné funkce, které vám pomohou ve vystopování odcizeného generátoru a nejen to. Také zvyšují přehlednost o rozmístění jednotlivých zařízení v mapových podkladech aplikace fencee Cloud.

Nepřetržitý dozor díky chytré síti

Díky moderním technologiím NB-IoT je generátor stále on-line v mobilní síti GSM. V aplikaci tak vidíte nejaktuálnější data a v případě jakéhokoliv poklesu napětí, změny polohy, výpadku signálu nebo jakékoliv neočekávané situace, budete ihned upozornění pomocí notifikací ve vašem telefonu.

Bez poplatků a dalších nákladů

Celulární generátory fencee nepodléhají žádným dalším poplatkům na jejich provoz. Aplikace fencee Cloud je zdarma ke stažení a připravena na propojení s chytrým generátorem fencee. Ke generátoru je možné napárovat kontrolní Monitory MX10, díky kterým získáte ještě větší přehled na celou farmou a stavem vašich elektrických ohrad.

Spojení jedinečných funkcí a výkonu

Nové generátory Smart DUO EDC využívají nejmodernější dostupné technologie. Díky tomu přináší možnosti elektrických ohradníků, jako žádné jiné zařízení na světě.

  • Chytrá síť NB-IoT a LoRaWAN

  • Lokalizace a poloha zařízení GPS, GLONASS, Galileo

  • Technologie e-SIM, LTE, Wi-Fi, Bluetooth

Spojení jedinečných funkcí a výkonu
Kompatibilní s aplikací fencee Cloud

Kompatibilní s aplikací fencee Cloud

Zařízení je připraveno na propojení s aplikací fencee Cloud a využívání všech dostupných funkcí.

  • Využívejte všechny funkce v aplikaci
  • Snadno rozpoznejte, jaké zařízení právě ovládáte
  • V mapových podkladech najdete vždy aktuální polohu vašeho generátoru
  • V případě jeho pohybu budete ihned upozorněni
    Funkce aplikace fencee Cloud

 

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.