Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu
Funkce a vlastnosti LTE generátorů fencee energy DUO Cellular EDC

Funkce a vlastnosti chytrých LTE generátorů fencee energy DUO Cellular EDC

Nové chytré celulární generátory fencee energy DUO Cellular EDC přináší široké možnosti pro efektivní řízení elektrických ohrad. Tři zařízení s výkonem 8, 10 a 15 J umožňují přímé připojení do Cloudu a internetu pomocí nejmodernějších technologií LTE a integrované e-SIM, díky kterým je možné zařízení ovládat na neomezenou vzdálenost odkudkoliv na světě.

Ovládejte generátory energy DUO Cellular přes mobilní telefon
Ovládejte generátory energy DUO Cellular přes mobilní telefon

Ovládejte generátory energy DUO Cellular přes mobilní telefon

Ušetřete čas a ovládejte elektrické ohradníky pohodlně odkudkoli potřebujete s aplikací fencee Cloud.

Nové možnosti s chytrými generátory fencee energy DUO Cellular EDC

Celulární generátory přináší nové možnosti vzdáleného ovládání chytrých ohradníků pro vaší Chytrou Farmu. Generátory ocení chovatele ovcí, koz, koní nebo skotu. Poslouží také jako ochrana před predátory a lesní zvěří. Díky použitým technologiím najdou využití v místech bez elektřiny, na vzdálených pastvinách a loukách. Kombinovaný výstup 12/230 V pro maximální flexibilitu zařízení.

Žlutá svorka umožňuje napájení ohrady se sníženým/polovičním výstupem a je tak praktickou pomůckou při šetření energie, pokud nevyužijete plný výstupní výkon. Snížený výstup je vhodný pro menší ohrady, mláďata a méně citlivá zvířata, jako jsou např. koně.

Ve výbavě chytrých generátorů energy DUO Cellular EDC najdete všechny standartní funkce generátorů fencee, jako je LED kontrolka pro signalizaci provozu a LED bargraf pro signalizaci výkonu. ON/OFF tlačítko s funkcemi přepínání výkonu, LCD displej. Celý provoz zařízení je řízen mikroprocesorem, který zajišťuje optimalizovanou spotřebu energie. Díky speciálnímu ST transformátoru a silnému výstupnímu výkonu, jsou generátory použitelné pro ohrady s délkou až 120 km.

Pohybový senzor a GPS lokalizace

Senzory pohybu a integrovaná GPS lokalizace jsou novinkou v zařízení. Užitečné funkce, které vám pomohou ve vystopování odcizeného generátoru a nejen to. Také zvyšují přehlednost o rozmístění jednotlivých zařízení v mapových podkladech aplikace fencee Cloud.

Nepřetržitý dozor díky chytré síti

Díky moderním technologiím NB-IoT je generátor stále on-line v mobilní síti GSM. V aplikaci tak vidíte nejaktuálnější data a v případě jakéhokoliv poklesu napětí, změny polohy, výpadku signálu nebo jakékoliv neočekávané situace, budete ihned upozornění pomocí notifikací ve vašem telefonu.

Bez poplatků a dalších nákladů

Celulární generátory fencee nepodléhají žádným dalším poplatkům na jejich provoz. Aplikace fencee Cloud je zdarma ke stažení a připravena na propojení s chytrým generátorem fencee. Zobrazit podporované země

Spojení jedinečných funkcí a výkonu

Nové generátory energy DUO Cellular EDC využívají nejmodernější dostupné technologie. Díky tomu přináší možnosti elektrických ohradníků, jako žádné jiné zařízení na světě.

 • Chytrá síť NB-IoT a LoRaWAN

 • Lokalizace a poloha zařízení GPS, GLONASS, Galileo

 • Technologie e-SIM, LTE, Wi-Fi, Bluetooth

Spojení jedinečných funkcí a výkonu
Sledování zařízení pomocí GPS

Sledování zařízení pomocí GPS

Funkce GPS sledování zařízení je stále aktivní i po odpojení ze sítě díky záložní baterii.

 • V případě krádeže generátoru budete ihned upozorněni v aplikaci
 • Pohybový senzor zaznamená každý pohyb zařízení a pomocí aplikace můžete zařízení sledovat v mapě
 • GPS sledování je aktivní i po odpojení generátoru z napájení v případě krádeže

Kompatibilní s aplikací fencee Cloud

Zařízení je připraveno na propojení s aplikací fencee Cloud a využívání všech dostupných funkcí.

 • Využívejte všechny funkce v aplikaci
 • Snadno rozpoznejte, jaké zařízení právě ovládáte
 • V mapových podkladech najdete vždy aktuální polohu vašeho generátoru
 • V případě jeho pohybu budete ihned upozorněni
  Funkce aplikace fencee Cloud

 

Kompatibilní s aplikací fencee Cloud

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.