Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

ANIMAL TECH

05. 09. - 08. 09. 2021

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

ANIMAL TECH se v roce 2021 bude konat společně s Národní výstavou hospodářských zvířat a Národní výstavou myslivosti. Tento komplex veletrhů byl vytvořen ve spolupráci s partnery a spoluorganizátory - profesními asociacemi, státní správou, samosprávou a odborným školstvím - a také podle poptávky firem z oblasti strojů a technologií pro živočišnou výrobu.

Od ročníku 2019 dochází k přesunu technologií pro chov hospodářských zvířat z veletrhu TECHAGRO k veletrhu ANIMAL TECH, který se bude konat od neděle do středy. Toto uspořádání přispívá k větší odbornosti a umožňuje konat šampionáty hospodářských zvířat v pracovní dny.

Nosnými tématy veletrhu jsou chovatelství, genetika, veterinární lékařství, technologie a zemědělská technika pro živočišnou výrobu. Veletrh je určen především odborníkům - chovatelům, zootechnikům, zemědělcům a veterinárním lékařům.

Zastavte se za námi na náš stánek - pozice P061, kde kromě síťových a kombinovaných generátorů nebudou chybět naše nové RF produkty chytré farmy. Budete mít možnost zjistit více informací o nové aplikaci fencee Cloud a možnostech ovládání ohradníků vzdáleně přes mobilní telefon.

https://www.bvv.cz/animal-tech/

Sledujte nás na
sociálních sítích