Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Interzoo 2024

07. 05. - 11. 05. 2024

Mezinárodní chovatelský veletrh se bude konat v termínu 7. – 10. 5. 2024 v Norimberku. INTERZOO je největším světovým veletrhem potřeb pro domácí zvířata, který se koná každé dva roky. Návštěvníci získají přehled o nejnovějších produktech nejen pro profesionální péči o domácí zvířata, ale i drobné savce, ptáky, akvaristiky, teraristiky, jezdeckého sportu a další.

Vystavovatelé z 60 zemí představí ve 14 výstavních halách pestrou škálu produktů napříč všemi produktovými segmenty se zaměřením na současné trendy v oboru a inovace produktů pro domácí mazlíčky.

Těšit se můžete na bohatý doprovodný program, který bude o nových trendech, vývoji a o aktuálních problémech v chovatelském průmyslu (krátké konference, speciální show a ukázky).

Náš stánek č. 746 najdete v hale 3.

Z řady produktů fencee uvidíte vedle síťových a kombinovaných generátorů naše chytré RF generátory elektrického ohradníku s dalšími RF produkty chytré farmy fencee. Budete mít možnost zjistit více informací o aplikaci fencee Cloud a možnostech ovládání a sledování ohradníků vzdáleně přes mobilní telefon nebo počítač. Také Vám představíme Solární systémy pro elektrické ohradníky. Na stánku bude i náš ukázkový model elektrické ohrady s telátkem, nebo model kurníku pro slepičky s automatickými dvířkami. Přivezeme i Pachové ohradníky a příslušenství k sestavení elektrických ohrad. Seznámíme Vás s NOVINKAMI fencee Virtuální ohradník s multifunkčním obojkem fencee GPS F10, Chytrý  LTE generátor fencee energy DUO Cellular EDC a Chytrý WiFi generátor energy Smart DUO EDW.

Z produktů Dogtrace budou na stánku k vyzkoušení elektronické výcvikové obojky pro psy, GPS obojky a mimo jiné naše NOVINKY - vyhledávací a výcvikové zařízení se zvukovým lokátorem DOG GPS X30TB short (zkrácenou verzi vysílače pro menší psy) a chystanou novou řadu elektronických výcvikových obojků d-control EDGE. Na stánku budete mít možnost zakoupit různé přislušenství, hračky a doplňky nezbytné pro výcvik a výchovu psů. 

Kolegové na stánku budou připraveni informovat vás o našich produktech, zodpovědět vaše veškeré dotazy a pomůžou s výběrem vhodného zařízení pro vaše domácí zvířata. 

Vstupenky jsou k dispozici on-line.

Je na co se těšit!

 

Interzoo 2024

07. 05. - 11. 05. 2024

Nuremberg (DE)

Je největším světovým veletrhem chovatelských potřeb pro domácí zvířata. Koná se každé dva roky. Návštěvníci získají komplexní přehled o nejnovějších produktech nejen pro profesionální péči o domácí zvířata.

Náš stánek č. 746 najdete v hale 3.

Číst více

NATURA VIVA

23. 05. - 26. 05. 2024

Lysá nad Labem (CZ)

29. mezinárodní veletrh myslivosti, rybářství, včelařství a pobytu v přírodě.

Číst více

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.