Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Funkce a vlastnosti zařízení pro vzdálenou kontrolu a ovládání ohradníků FENCE GATEWAY GW10

Signalizace alarmů

Centrální Gateway v případě poruchové situace signalizuje alarm, které vás zvukově upozorní. Zařízení spustí alarm v případě, pokud je nízký stav baterie zařízení, kleslo napětí na ohradě pod nastavenou úrověň (běžně 3 kV) nebo v případě ztráty RF signálu. 

Dotykové ovládání

Ovládání centrální jednotky je velmi snadné a rychlé. K ovládání slouží přední dotykový panel po pravé straně od displeje.

Záložní zdroj

Zařízení je dodáváno se záložním bateriovým zdrojem. V případě výpadku síťového napájení tak nedojde k vypnutí Gateway. Vy tak neztratíte spojení s RF generátory a centrální jednotkou a můžete ovládat zařízení i v případě výpadku. Plně nabitý záložní zdroj je schopný dodávat napětí po dobu jednoho dne.

Nepotřebuje SIM KARTU

Chytré RF zařízení fencee fungují na spojení pomocí bezplatné technologie RF. Pro jejich fungování není potřeba žádná SIM karta a nevznikají tak žádné další poplatky na provoz chytrých zařízení.

Ovládání až 6 zařízení

Na jednu centrální Gateway GW10 můžete připojit až 6 chytrých RF zařízení. Získáte tak možnost ovládat a monitorovat přehledně několik elektrických ohrad z jednoho místa.

Aktuální informace

Chytré RF zařízení fencee jsou stále aktivní a neustále spolu komunikují. Díky tomu máte vždy a všude aktuální informace o stavu elektrických ohrad a o dalších  připojených zařízeních fencee. 

Dosah až 10 km

Centrální jednotka GW10 je dodávána se základní RF anténou, s tou je možné ovládat zařízení na vzdálenost až 10 km. Pro větší dosah vzdálené komunikace mezi zařízeními využijte externí anténu. S tou je možné zvýšit dosah dálkového ovládání a komunikace mezi zařízeními až na 30 km.

Dosah až 30 km

Centrální Gateway GW10 má připravený SMA konektor pro připojení externí antény. S tou můžete zvýšit dosah dálkového ovládání a komunikace mezi chytrými RF zařízeními na vzdálenost až 30 km. Externí anténu dokoupíte jako doplňkové příslušenství.

RF technologie

Chytré zařízení fencee jsou provozovány na bezdrátové RF technologii. Ta je bezplatná a bez jakýchkoliv dalších poplatků. Nevznikají tak žádné další náklady na provoz chytrých RF zařízení a elektrických ohradníků.

Externí anténa

Zařízení je připraveno na připojení externí antény. S tou máte možnost zvýšit dosah komunikace mezi chytrými zařízeními na vzdálenost až 30 km. Externí anténu dokoupíte jako další příslušenství.

Základní specifikace kontrolního a monitorovacího zařízení FENCE GATEWAY GW10

Zařízení pro vzdálenou centrální kontrolu a ovládání RF generátorů fencee power DUO RF PDX, energy DUO RF EDX Monitorů MX10.

Dosah se základní anténou až 10 km, s externí anténou až 30 km. Možnost připojení až 6-ti generátorů nebo Monitorů. Bezdrátové RF připojení, bez použití SIM karty. Přehledné informace o všech zařízeních na velkém grafickém LCD displeji.

Podívejte se na článek v našem blogu, ve kterém jsme pro vás sepsali několik rad, jak správně instalovat externí anténu a zaručit tak nejefektivnější přenos RF signálu. 

Všeobecné vlastnosti:

 • Kontrola a ovládání až 6-ti generátorů nebo Monitorů - jednoduše si spárujete další generátory řady energy DUO RF EDX power DUO RF PDX nebo Monitory MX10 a máte v jednom zařízení přehledně jejich hlavní hodnoty a můžete je ovládat, nastavovat
 • Přehledné, intuitivní, dotykové ovládání - vedle displeje je 6 dotykových kláves, kterými snadno ovládáte celé zařízení - směrovými šipkami si vybíráte, klávesou Enter potvrzujete, klávesou Exit končíte, Alarm a Menu slouží k nastavení
 • Bezdrátové RF spojení se zařízeními - ke komunikaci používáme bezdrátovou radiofrekvenční technologii, signál se šíří plošně, v běžné zástavbě, pole, les, dosáhne až 10 km. V případě náročnějšího terénu doporučujeme přidat externí anténu, se kterou lze dosáhnout dosahu až 30 km
 • Není potřeba SIM (žádné další náklady na operátora) - použitím radiového signálu nemusíte platit žádnému poskytovateli, žádné vedlejší náklady, spolehlivě funguje i tam, kde běžně není pokrytí mobilní sítí
 • Všechny potřebné informace pohromadě v jednom zařízení - přehledová obrazovka na první pohled poskytne všechny důležité informace o všech ohradách
 • Velký, plně grafický LCD displej - displej o rozměrech 6,5 x 6,5 cm postačuje k zobrazení potřebných informací a lze jej nastavit podle svých potřeb (jas, kontrast)
 • Přehledová obrazovka s informacemi o všech generátorech a Monitorech - ihned vidíte, co se na ohradách děje a kde byl aktivován nějaký alarm
 • Detailní zobrazení parametrů jednotlivého generátoru nebo Monitoru - v detailní obrazovce vidíte přesné údaje, k tomu navíc informaci o posledním přenosu a nastaveném alarmu
 • Nastavitelná úroveň alarmu pro každé připojené zařízení - pro každou ohradu si můžete nastavit různou hodnotu napětí, podle vašich zkušeností a zvyklostí
 • Napájení ze sítě + záložní zdroj z baterie - k napájení používáme adaptér 14 V, ale oceníte i možnost odpojit a využít tak vložený set baterií jako zálohu
 • Možnost připojení externího výstražného systému (siréna, světlo) - do výstupního relé je možné připojit externí zařízení, které vám bude ještě lépe signalizovat problém s ohrandíkem
 • RF produkty pro vzdálenou kontrolu a ovládání ohradníků
 • Dokonalý přehled nad všemi ohradami z jednoho místa

Detailní obrazovka

Přehledné zobrazení všech dostupných informací o konkrétním zařízení.

 • 1. Typ zařízení
 • 2. Čas od posledního datového přenosu
 • 3. Stav napětí baterie [V]
 • 4. Aktuální nastavená hodnota pro vyvolání alarmu [kV]
 • 5. Hodnota napětí na ohradě [kV]
 • 6. Úroveň signálu
 • 7. Stav a výkon generátoru
Detailní obrazovka
Přehledová obrazovka

Přehledová obrazovka

Zobrazuje všechny připojené zařízení. Máte přehled o stavech a výkonech zařízení, kvalitě signálu. Přehledně vidíte jednotlivé stavy baterií u všech zařízení.

 • 1. Typ zařízení - Označení GX nebo MX 

G - označuje zařízení typu generátor

M - označuje zařízení typu monitor

X - označuje volitelné jméno pro rozlišení jednotlivých generátorů  1 – 6 nebo monitorů   A - F

 • 2. Stav generátoru a jeho výkon
 • 3. Poslední naměřené napětí na ohradě [kV]
 • 4. Úroveň radiového signálu mezi zařízením a gateway
 • 5. Zobrazuje stav baterie, pokud je ke generátoru připojena nebo stav baterie monitoru
 • 6. Indikace poslední odezvy zařízení
 • 7. Indikace zapnutí zvukové výstrahy

Moderní chytrá farma pod kontrolou

Získejte maximální přehled nad všemi ohradami na vzdálenost až 30 km.

 • S RF generátorem a centrální gateway můžete přehledně ovládat a monitorovat ohrady pohodlně z jednoho místa
 • S pomocí monitoru MX10 můžete hlídat a monitorovat napětí kritických míst na ohradě

 

Moderní chytrá farma pod kontrolou

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.