Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Zkoušečky pro měření napětí v elektrickém ohradníku

Zkoušečky umožňují měřit aktuální napětí na vodičích elektrického ohradníku. Mohou se stát dobrým pomocníkem také v případě hledání poruchy na ohradě. Nabízíme dva typy, levnější ekonomická varianta je diodová zkoušečka ve variantě do 12 kV. Tento typ zkoušečky zobrazuje hodnoty po 1000 V a nepotřebuje žádnou baterii k napájení. Diodovou zkoušečku 12 kV můžete získat zdarma k nákupu generátorů řady fencee power P.

Druhou přesnější variantou je digitální zkoušečka do 12 kV. Zobrazení přesných naměřených hodnot je na velkém LCD displeji a k napájení je zapotřebí 9 V baterie, která je součástí balení. Jak již bylo zmíněno zkoušečka je dobrým pomocníkem při hledání závady na ohradě. Sepsali jsme pro vás pár tipů a rad, jak postupovat při hledání závady ať už na ohradě nebo generátoru. Celý leták si prohlédněte zde.

TIP: Naše chytré RF monitorovací zařízení Monitor MX10 hlídá napětí na ohradě a posílá informace do vašeho telefonu (tabletu nebo PC) prostřednictvím aplikace fencee Cloud. Hledání poruch na ohradě se zkoušečkou se tak stává minulostí. Zjistěte více o možnostech ovládání a kontroly ohrad z telefonu pomocí aplikace fencee Cloud.

V našem blogu máme článek o instalaci a různých možnostech zapojení Monitoru MX10, kde jsou detailně popsány různé způsoby použití monitorovacího zařízení fencee

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.