Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Funkce a vlastnosti generátoru fencee power energy PE60
EXTREME POWER

ON/OFF tlačítko

S ON/OFF tlačítkem na přední straně generátoru je vypínání a zapínání snadné a bezpečné. Tlačítko také šetří životnost zařízení oproti konkurenčním zdrojům, které se vypínají vytažením kabelu ze zásuvky.

Silný transformátor

Síťový generátor se speciálně vyvinutým transformátorem koncipovaným pro velmi vysoké zatížení. Síťový zdroj elektrického ohradníku s vysokou hodnotou napětí (10000 V) při zátěži 500 ohm a elektrickým impulsem s mimořádně rychlým náběhem. Dlouhodobá ochrana zařízení.

LED diody

Zřetelné vysoce svítivé LED diody jsou dobře viditelné na přímém slunečním světle. Diody jsou umístěny na přední straně generátoru a barevně signalizují provoz zdroje, v případě poruchy změní barvu a vy se tak ihned dozvíte o problému.

Kompletně odolné

Generátory fencee jsou odolné vůči všem vnějším klimatickým podmínkám, jako je déšť, mráz, přímý sluneční svit. Zařízení splňují normu pro ochranu IP44. UV odolné pouzdro z kvalitního nárazuvzdorného plastu. 

SafeShock

S technologií SafeShock je generátor i napájená elektrická ohrada maximálně bezpečná pro vás i vaše zvířata. Speciálně tvarovaná impulsní křivka vytváří rychlejší a efektivnější impuls oproti konkurenčním ohradníkovým zdrojům.

Smart Control

Generátory energy power PE60 jsou vyrobeny s nejmodernější mikroprocesorovou technologií, která řídí celý provoz zařízení a s technologií SmartControl zajišťuje optimální výkon generátoru pro dané potřeby elektrického oplocení.

DIN lišta

Montáž i demontáž generátoru na stěnu, zeď nebo kůl je velmi snadná. Jako další příslušenství je k dispozici praktická montážní DIN lišta, kterou generátor snadno připevníte na požadované místo. 

Nízká spotřeba

Generátory elektrického ohradníku fencee power energy PE60 mají díky použité moderní technologii řízené procesorem velmi nízkou a efektivní spotřebu elektrické energie. Optimalizace spotřeby energie.

EU směrnice

Ohradníkové zdroje fencee odpovídají všem příslušným Evropským normám a směrnicím 2014/35/EU a 2014/30/EU. Zároveň také splňují všechny bezpečnostní normy pro použití v EU.

Základní specifikace generátorů fencee power energy PE60

Nová modelová řada se silným síťovým generátorem fencee vhodným pro elektrické ohrady zatížené vegetací. Výkonný síťový ohradník se specifickým transformátorem koncipovaným pro velmi vysokou zátěž. Elektrický impuls s mimořádně rychlým náběhem.

Ohradník vhodný pro méně citlivá a těžko hlídatelná zvířata. Ideální zdroj ohrady pro ochranu úrody a pozemků před divočáky a ochranu stáda proti vlkům, predátorům. Také k elektrickým ohradám pro skot, býky, bizony, ovce a kozy.

Všeobecné vlastnosti generátoru:

 • Síťový zdroj ohrady se zapojením do sítě napájení 230 V
 • Pro elektrické ohrady do délky instalace až 70 km
 • Výstupní napětí při zátěži 500 ohm 10 000 V
 • Výstupní napětí 12 500 V
 • Výstupní výkon 5 J
 • Spotřeba 6 W 

Výhody a funkce generátoru:

 • Technologie SmartControl zajišťuje ideální výkon zdroje vzhledem k aktuálnímu stavu elektrické ohrady. Integrovaný mikroprocesor řídí funkci zařízení a průběžně optimalizuje výkon ohradníku.
 • Dobře dostupné ON/OFF tlačítko na přední straně generátoru je praktické, jelikož nemusíte pokaždé vytahovat zdroj ze zásuvky. Díky tomu se také prodlužuje životnost zařízení.
 • Kvalitní transformátor koncipovaný pro velmi vysoké zatížení. Maximální účinnost a bezpečnost elektrického ohradníku. Dlouhodobá ochrana zařízení.
 • Vysoce svítivé LED diody jsou umístěny na čele generátoru a barevně signalizují provoz zařízení. V případě poruchy změní barvu a vy tak ihned víte o problému.

Elektrický impuls s rychlým náběhem

Vysoce výkonný síťový zdroj ohradníku vhodný pro méně citlivá zvířata a náročné ohrady s hustou vegetací.

 • Maximální účinnost a bezpečnost elektrického ohradníku.
 • Silný elektrický impuls s mimořádně rychlým náběhem.
 • Transformátor koncipovaný pro velmi vysoké zatížení.
Elektrický impuls s rychlým náběhem
Vysoké napětí při zátěži 500 Ω

Vysoké napětí při zátěži 500 Ω

Ohradník s vysokou hodnotou napětí 10000 V při zátěži 500 ohm.

 • Jistota vysokého napětí pro bezpečnou elektrickou ohradu proti predátorům, na kterou se dá spolehnout za všech podmínek.
 • Optimální zdroj ohradníku pro ochranu zvířat před útokem vlka.

 

 

Praktické ON/OFF tlačítko

Generátor fencee power energy PE60 disponuje dotykovým tlačítkem.

 • Pohodlné a bezpečné vypínání a zapínání generátoru.
 • Generátor nemusíte pokaždé vytahovat ze zásuvky.
 • Prodlužuje životnost zařízení.
ON/OFF tlačítko
Vysvětlení signalizačních LED diod

Vysvětlení signalizačních LED diod

Vrchní LED – kontrola připojení generátoru.

 • Svítí modrá barva.

Spodní LED – kontrola funkce zařízení.

 • Bliká zelená – podle impulsů.
 • Bliká červená – zařízení hlasí pokles napětí pod 3000 V.

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.