Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Jsou generátory fencee odolné? Může na ně pršet, sněžit, svítit sluníčko?

Ano, veškeré naše výrobky vyrábíme tak, aby jim běžné povětrností vlivy neuškodily. Plastové díly jsou vyrobeny s UV ochranou. Veškeré části jsou mezi sebou důkladně izolovány a zatěsněny. Pokud generátor (zdroj) vyloženě nepoložíte do kaluže nebo ho nevystavíte souvislému proudu vody, voděodolnost garantujeme.

Stupeň krytí IP44

Všechny generátory fencee splňují normu pro ochranu IP44. To znamená, že zařízení jsou odolná proti vniknutí velmi malých předmětů a zároveň jsou chráněny proti stříkající vodě ze všech úhlů. Tento stupeň krytí je tedy považován za dostatečnou ochranu před deštěm a zařízení s krytím IP44 jsou voděodolná a vhodná i pro venkovní použití.

Jak správně instalovat generátor

  • Generátory musí být instalovány na suché místo.
  • Generátor nikdy nepokládejte na zem – do vlhkého nebo mokrého prostředí.
  • Generátor nikdy nevystavujte souvislému proudu vody.

Doporučení k správnému uchycení generátoru

1. Generátor by měl být upevněn kolmo na stěně, ideálně se stříškou. K upevnění zdroje na stěnu doporučujeme zakoupit praktickou DIN lištu fencee, kterou máme v nabídce ve dvou velikostech podle velikosti dané modelové řady. 

Přívodní kabel adaptéru nechte volně viset a vytvořte okapovou smyčku. Tím zajistíte, že vlhkost po kabelu nevnikne do zásuvky ve zdi.

2. V případě, že máte zdroj položený na zemi (nedoporučujeme), dejte hlavně pozor, aby vám neležel v kaluži.

3. Pokud vám i přes naše doporučení nepokládat generátor na zem, leží generátor na zemi, dejte pozor, aby nebyl dnem vzhůru.

4. Pohlídejte si, aby generátor nebyl v negativním úhlu vůči stěně.

5. Generátor nikdy nevystavujte souvislému proudu vody!

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.

Posíláme zkušenosti, které oceníte. Případy správného použití
výrobků, jak se o výrobky starat nebo jak na ně získat slevu.

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.