Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Řešení nenadálých situací

Odstraňování závad

  • Dříve než začnete považovat svůj přístroj za vadný, zkontrolujte, zda problém není způsoben nesprávným použitím nebo slabou baterií. Seznam možných závad je uveden v návodu, který je součástí každého balení našich výrobků.
  • Dále Vám doporučujeme projít naše Reklamační desatero, které Vám pomůže identifikovat možnou závadu. 
  • V případě, že nic z toho nepomůže, kontaktujte servisní oddělení nebo pošlete výrobek k našemu posouzení.
  • Kontakt servis tel.: +420 730 893 827 nebo e-mail reklamace@dogtrace.com.
Zobrazit více

Proč elektrický ohradník ztrácí napětí?

Nejčastější zdrojem ztráty napětí v elektrickém ohradníku bývá špatná instalace ohrady. Jestliže vašemu ohradníku s postupem vzdálenosti klesá napětí, zkontrolujte, zda jsou vaše vodiče ohradníků správně instalované a izolované od země. Dotýká-li se někde něčeho ohradníkové lanko, páska nebo síť, dochází tak ke ztrátě napětí. 

Ze zkušenosti instalace sítě bývá častou příčinou ztráty napětí v ohradníku opřená nevyužitá část sítě o strom, budovu nebo plot. Kvůli tomu ovšem uniká napětí do země a vodič tím pádem ztrácí své celkové napětí. Také nemusíte mít vždy ohradu v uzavřeném kruhu. Vyřešit to můžete buď zabodnutím nevyužité části do země a nechat volně stát, nebo její nevyužitou část instalujte dvojitě, tím se souběžně vrátíte.

Zobrazit více

Servis produktů

Našim zákazníkům se snažíme vždy poskytnout okamžité vyřešení technických problémů, rádi vám odpovíme na dotazy týkající se instalace, používání a údržby všech typů produktů značky fencee.

Dříve, než budete považovat zařízení za vadné, postupujte nejprve podle Návodu k použití a Seznamu možných závad. V případě, že informace poskytnutá v návodech nebo na našich webových stránkách není dostačující, kontaktujte naše Reklamační oddělení

Zobrazit více

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.

Posíláme zkušenosti, které oceníte. Případy správného použití
výrobků, jak se o výrobky starat nebo jak na ně získat slevu.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.