Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

O našich produktech

RF technologie

Už léta se snažíme vyvíjet produkty, které vám ulehčí práci. Povedlo se nám přijít s celosvětově unikátním řešením, a to je Moderní Chytrá Farma s aplikací fencee Cloud. Vaše ohradníky lze ovládat a kontrolovat na dálku pomocí komunikace mezi generátory a centrálním zařízením probíhající přes bezplatnou rádiovou frekvenci.

Zobrazit více

Aplikace fencee Cloud

Snili jste někdy o tom, že byste vaše elektrické ohradníky dokázali zkontrolovat i z vašeho gauče a nemuseli tak nikam chodit? Pak pro vás máme skvělou zprávu! Propracovaná aplikace s mnoha funkcemi je tu. Ovládejte ohradník mobilním telefonem nebo přes webové rozhraní.

Zobrazit více

Generátor elektrického ohradníku nebo elektronický neviditelný plot?

Elektronický neviditelný plot i elektrický ohradník slouží k vymezení a zabezpečení určitého prostoru. Mezi těmito zařízeními existují zásadní rozdíly a my vám prozrádíme, jaké to jsou.

Zobrazit více

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.

Posíláme zkušenosti, které oceníte. Případy správného použití
výrobků, jak se o výrobky starat nebo jak na ně získat slevu.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.