Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Jak bylo na Živitelce? A co všechno přinesl největší Mezinárodní agrosalon?

Jak bylo na Živitelce? A co všechno přinesl největší Mezinárodní agrosalon?

Novinky, trendy, semináře a nabídku z většiny zemědělských oborů, techniky, myslivosti, včelařství, rybářství, potravinářství, chovu zvířat a ucelenou prezentaci zemědělství z historie až po současnost.

Země živitelka je nejvýznamnějším agrosalónem svého typu u nás a na Slovensku. Největší zastoupení v areálu měla prezentace zemědělské techniky. Pro návštěvníky připravili výrobci regionálních potravin ochutnávky toho nejlepšího z potravin. Na předváděcích plochách byla k vidění hospodářská zvířata v mobilních kotcích a boxech. Výstavu doplňovaly svými prezentacemi odborné organizace, zemědělské instituce a firmy z různých krajů ČR. Pro děti byly připraveny různé dovednostní soutěže, takže na své si přišel každý, nejen nadšenci do zemědělství.

Náš stánek fencee jste mohli najít na volné ploše VP411. Z vlastní zkušenosti doporučujeme vyzvednout si na pokladně nebo informacích mapku pro lepší orientaci na výstavišti. Hosty stánku jsme informovali o námi předváděných produktech, radili s jejich výběrem a vhodnou instalací.  Představili jsme připravovanou novinku roku 2020, a to generátor fencee Power energy DUO a upozornili návštěvníky na další akce firmy. Svou přítomností nás poctili i zákazníci až z dalekého Kazachstánu. Zájemcům jsme rozdali spoustu propagačních materiálů o činnosti firmy a dětem udělali radost předáním balónků s logem fencee. V rámci praktické předváděcí akce si každý návštěvník našeho stánku mohl na vlastní kůži vyzkoušet, jakou ránu dává ohradník, který jsme měli připojený ke generátoru fencee Power energy DUO.

Určitě stojí za zmínku, dnes již prestižní, soutěž o nejlepší vystavený exponát Zlatý klas 2019. Exponáty byly zařazeny do 4 kategorií: rostlinná výroba, živočišná výroba, mechanizace, potravinářství a zpracovatelský průmysl. Každý rok až 30 ocenění uděluje porota složená z řad odborníků (zástupců Ministerstva zemědělství, odborného školství, výzkumných ústavů, kontrolních institucí zemědělsko-potravinářského komplexu). Kompletní výsledky soutěže o cenu Zlatý klas 2019 najdete ZDE

I my jsme již v roce 2018 přihlásili do soutěže Zlatý klas generátor fencee power DUO PD50, který ocenění získal. Proto jsme v letošním roce přihlásili naši novinku roku 2019 generátor fencee power DUO RF PDX50. Oba generátory soutěžily v kategorii živočišná výroba. Odborná porota vyhodnotila kladně přínos našich generátorů pro společnost a tak i v tomto roce nám cenu udělila. Ocenění byla předávána na Večeru vystavovatelů v loveckém zámku Ohrada v Hluboké nad Vltavou. Z rukou ministra zemědělství Ing. Miroslava Tomana si ocenění za 2. místo v soutěži převzal Ing. Jan Horák, majitel společnosti VNT electronics s.r.o.. Velmi si ocenění vážíme! Znamená to pro nás, že práci odvádíme dobře a máme v ní nadále pokračovat.

Děkujeme všem našim zákazníkům a fandům za návštěvu!
Budeme se na Vás opět těšit od 27. 8. do 1. 9. 2020 na výstavišti v Českých Budějovicích. 

Zde najdete více informací a připravovaný program 47. ročníku.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Přidat komentář ke článku Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.