Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

„Představa, že bych teď musela jít kilometr - vypnout a zpátky - už prostě ne" říká Pavlína Němečková ze Lhoty u Vsetína

„Představa, že bych teď musela jít kilometr - vypnout a zpátky - už prostě ne"

říká Pavlína Němečková ze Lhoty u Vsetína

Recenze zaslána dne 7. 11. 2019

Generátor fencee power DUO RF PDX70 / výkon 7 J
Použito pro 100 ovcí, plemeno východofríská ovce
Ohrada: sítě 25 ks / délka 1,2 km / naměřené napětí 5,5 kV

Zdroj pro elektrický ohradník fencee power DUO RF PDX70

Kombinovaný chytrý zdroj pro elektrický ohradník (230 V / 12 V) s dálkovým ovládáním,…

6 999 Kč s DPH Skladem
Detail produktu

Jakmile je nějaký problém, ovladač mi začne pípat - a displej krásně zobrazuje vykřičník. Představa, že bych teď musel jít kilometr - vypnout a zpátky - už prostě ne. Je bezva, že se na jeden ovladač může napojit více generátorů - protože jsme letos začali dělat s novým plemenem ovcí a potřebujeme je rozdělit a členit. Rodičové už mají nějaký věk a nemusí každé ráno chodit kontrolovat ohrady. Když je problém, ovladač zapípá, tak si ho na dálku vypnou a nemusí nikam chodit. To považuji za tu nejvetší výhodu. Cena se mi z počátku zdála být oproti konkurenčním modelům podezřele nízká. Poté jsem zjistila, že se jedná o český výrobek a bylo rozhodnuto. Jsem nadmíru spokojená. Ovladač mi v této zarostlé kopcovité oblasti v pohodě funguje na dálku 6-7 kilometrů.

Pavlína Němečková

Lhota u Vsetína

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Přidat komentář ke článku Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.