Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

„Další ovladač ke generátoru mám doma jako alarm" říká Milan Petr z Trojanovic

„Další ovladač ke generátoru mám doma jako alarm"

říká Milan Petr z Trojanovic

Recenze zaslána dne 3. 12. 2019

Generátor fencee power DUO RF PDX50 / výkon 5 J
Použito pro: 40 ks skot / 40 ks ovcí
Ohrada: délka 3 - 4 km / naměřené napětí 10 kV

Zdroj pro elektrický ohradník fencee power DUO RF PDX50

Chytrý zdroj pro elektrický ohradník (230 V / 12 V) s dálkovým ovládáním. Výkon 5 J,…

6 499 Kč s DPH Skladem
Detail produktu


Je obrovská výhoda, že na ovladači si můžu změřit napětí na baterce. Dokoupil jsem si ještě jeden ovladač, který mám doma jako alarm a druhý mám u sebe, když jezdím v nakladači.

Když teď zjistím, že je nějaký problém na ohradě, nemusím jít nebo telefonovat, aby mi vypnuli ohradník. Spravit drát a znovu volat. S ovladačem si ohradu vypnu sám, v tom vidím velkou výhodu. Výhodu vidím i v tom, že nemusím platit za SIM karty a nemám žádné další náklady. 

Na ohradě vždy naměřím přes 10 000 V.

Milan Petr

Trojanovice

Chytré zdroje pro elektrický ohradník s dálkovým ovládáním a výstupním výkonem 1 - 7 J. Napájení generátoru je kombinované, tzn. pomocí adaptéru ze sítě 230 V nebo z běžné baterie 12 V. Jedná se o univerzálně použitelné generátory k elektrickým ohradníkům dlouhým až 70 km. Díky výstupnímu výkonu od 1 – 7 J jsou vhodné pro citlivá i odolnější zvířata. Vhodný zdroj pro ohrady s koňmi a hříbaty, pro…

Přejít do kategorie

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Přidat komentář ke článku Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.