Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

„Dlouho jsem přemýšlel, jak problém vyřešit a popravdě elektrický ohradník mě nikdy nenapadnul. Bylo to přesně to, co jsem hledal" říká Zdeněk Koráb

„Dlouho jsem přemýšlel, jak problém vyřešit a popravdě elektrický ohradník mě nikdy nenapadnul.  Bylo to přesně to, co jsem hledal"

říká Zdeněk Koráb

Recenze zaslána dne 21. 5. 2021

Set DUO OHRADA A / pro instalaci do 200m
Použito pro vymezení prostoru pro kočky

Jelikož mám rád lidi a firmy, které tvoří hezké a kvalitní věci nedalo mi, abych vám nenapsal mé zkušenosti s vašimi výrobky.

Máme malý domeček s celkem malým pozemkem a tři kočky k tomu. Náš problém nastal tím, že kočky se rádi toulají a ne každý soused to bere s pochopením. Navíc, jelikož máme jen samé kočky, tak naopak my jsme byli často vystaveni nájezdům místních kocourů, kteří nám na pozemku dělali nemalou škodu.

Dlouho jsem přemýšlel, jak problém vyřešit a popravdě elektrický ohradník mě nikdy nenapadnul. Až nějaká drobná zmínka na internetu mě na tuto možnost upozornila a já se začal o ohradník více zajímat. Produktů bylo na trhu celkem dost ale ta cena a kvalita. S žádným produktem jsem nebyl moc spokojený. Vyhledáváním jsem strávil dost času a na vaše stránky narazil celkem dost náhodou. Bylo to přesně to, co jsem hledal.

Set DUO OHRADA A, pro instalaci do 200 m
SLEVA 15% s kódem LETO15

Set elektrického ohradníku pro koně, poníky, psy, skot a proti škůdcům - DUO zdroj - páska 200 m

Sada elektrického ohradníku určená pro citlivější zvířata, jako jsou koně, poníci, psi a…

2 879 Kč s DPH Skladem
Detail produktu

Po krátké úvaze jsem objednal základní set DUO OHRADA A. Možnost napájení akumulátorem mně přišlo výhodné, i pokud by náhodou nebylo využito. Podle vlastní úvahy jsem instaloval ohradník, a jelikož vše rozmýšlel za pochodu, musel jsem doobjednat izolátory a nakonec ještě šňůru. Instalaci mi ztížil velmi členitý pozemek, navíc bylo nutno vyřešit průchod vstupní brankou. Ten byl nakonec řešen elegantně podzemní chráničkou a prostrčením vysokonapěťového kabelu. Na dřevěný plot byl navíc instalován jeden zemnící vodič, v části řešen šňůrou v jiné části naopak pozinkovaným drátem. Generátor byl instalován do přilehlého skleníku a s ohradníkem propojen taktéž podzemním vedením, zatím je napájen z baterie.

Přejít rovnou k produktům V naší nabídce kompletních sad elektrického ohradníku najdete sady ohradníku pro malá i velká zvířata. Kompletní sady elektrické ohrady jak na ochranu zvířat, tak na ochranu pozemku a úrody proti škůdcům a lesní zvěři, jako je kuna, vydra, zatoulaný jelen nebo srnka. Všechny kompletní sety elektrického ohradníku byly navrženy tak, aby co nejvíce vyhovovaly vašim potřebám…

Přejít do kategorie

Funkčnost je dokonalá, naše kočky se drží doma a žádná cizí k nám od počátku provozu zařízení ještě nezavítala.

Váš produkt je perfektní, objednání na e-shopu velmi jednoduché, dodání rychlé. Ceny za mě přijatelné.

Přeji, ať se vám daří.

 

S pozdravem

Zdeněk Koráb

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Přidat komentář ke článku Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.