Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

„Dlouho jsem přemýšlel, jak problém vyřešit a popravdě elektrický ohradník mě nikdy nenapadnul. Bylo to přesně to, co jsem hledal" říká Zdeněk Koráb

„Dlouho jsem přemýšlel, jak problém vyřešit a popravdě elektrický ohradník mě nikdy nenapadnul.  Bylo to přesně to, co jsem hledal"

říká Zdeněk Koráb

Recenze zaslána dne 21. 5. 2021

Set DUO OHRADA A / pro instalaci do 200m
Použito pro vymezení prostoru pro kočky

Jelikož mám rád lidi a firmy, které tvoří hezké a kvalitní věci nedalo mi, abych vám nenapsal mé zkušenosti s vašimi výrobky.

Máme malý domeček s celkem malým pozemkem a tři kočky k tomu. Náš problém nastal tím, že kočky se rádi toulají a ne každý soused to bere s pochopením. Navíc, jelikož máme jen samé kočky, tak naopak my jsme byli často vystaveni nájezdům místních kocourů, kteří nám na pozemku dělali nemalou škodu.

Dlouho jsem přemýšlel, jak problém vyřešit a popravdě elektrický ohradník mě nikdy nenapadnul. Až nějaká drobná zmínka na internetu mě na tuto možnost upozornila a já se začal o ohradník více zajímat. Produktů bylo na trhu celkem dost ale ta cena a kvalita. S žádným produktem jsem nebyl moc spokojený. Vyhledáváním jsem strávil dost času a na vaše stránky narazil celkem dost náhodou. Bylo to přesně to, co jsem hledal.

Set DUO OHRADA A, pro instalaci do 200 m

Kompletní set elektrického ohradníku pro citlivější zvířata jako koně, poníci, psi, kočky…

2 859 Kč s DPH Skladem
Detail produktu

Po krátké úvaze jsem objednal základní set DUO OHRADA A. Možnost napájení akumulátorem mně přišlo výhodné, i pokud by náhodou nebylo využito. Podle vlastní úvahy jsem instaloval ohradník, a jelikož vše rozmýšlel za pochodu, musel jsem doobjednat izolátory a nakonec ještě šňůru. Instalaci mi ztížil velmi členitý pozemek, navíc bylo nutno vyřešit průchod vstupní brankou. Ten byl nakonec řešen elegantně podzemní chráničkou a prostrčením vysokonapěťového kabelu. Na dřevěný plot byl navíc instalován jeden zemnící vodič, v části řešen šňůrou v jiné části naopak pozinkovaným drátem. Generátor byl instalován do přilehlého skleníku a s ohradníkem propojen taktéž podzemním vedením, zatím je napájen z baterie.

Nevyhovuje vám tento set? Vyberte si svůj kompletní set elektrického ohradníku.

Kompletní sety elektrického ohradníku byly navrženy tak, aby přesně vyhovovaly vašim potřebám a ulehčily vám rozhodování při výběru jednotlivých komponent. Sety jsou praktickou variantou s jednoduchou instalací. Nepotřebujete žádné další příslušenství k elektrickému ohradníku. Ušetřete čas a peníze. Pro lepší přehled jsme sety rozdělili do pěti kategorií. Berte však v potaz, že využití některých…

Přejít do kategorie

Funkčnost je dokonalá, naše kočky se drží doma a žádná cizí k nám od počátku provozu zařízení ještě nezavítala.

Váš produkt je perfektní, objednání na e-shopu velmi jednoduché, dodání rychlé. Ceny za mě přijatelné.

Přeji, ať se vám daří.

 

S pozdravem

Zdeněk Koráb

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Přidat komentář ke článku Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou

*
*
*

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.

Posíláme zkušenosti, které oceníte. Případy správného použití
výrobků, jak se o výrobky starat nebo jak na ně získat slevu.

Sledujte nás na
sociálních sítích