Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Útěk daňků vyřešen Pavel Leibner

Útěk daňků vyřešen

Pavel Leibner

Recenze zaslána dne 17. 2. 2022

Generátor fencee power DUO PD20  / výkon 2 J
Použito pro: daňky
Délka ohrady: cca 250 m

Dobrý den, posílám několik fotek mé ohrady s daňky. Fotka ukazuje díru v bráně, kterou nám utekl jeden daněk. Potom následovalo našroubování desek na branku a instalace pořízeného ohradníku fencee DUO PD20.

Zdroj pro elektrický ohradník fencee power DUO PD20

Univerzální kombinovaný zdroj pro elektrický ohradník 230 V / 12 V s výstupním výkonem 2…

2 199 Kč s DPH Skladem
Detail produktu

Pro vymezení prostoru byla použita páska pro elektrický ohradník, která je natažena ve třech úrovních. Celková délka oplocení je kolem 250 m. Od té doby žádný daněk neutekl, ani psi a škůdci se nám dovnitř nedostali.

Nevyhovuje vám tento ohradník? Vyberte si svůj.

Přejít rovnou k produktům Elektrický ohradník pro lesní zvěř je často využíván k chovu jelenů nebo daňků. Pro menší a středně velkou ohradu postačí set s kombinovaným generátorem 3 J. V případě delší instalace, využijte set elektrického ohradníku se silným generátorem energy DUO ED. Tento set je vhodný i pro menší zvířata, jako jsou srnky a mláďata. Díky žluté svorce se sníženým výstupem, můžete…

Přejít do kategorie

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Přidat komentář ke článku Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.