Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

„Elektrický ohradník je skvělý také pro ochranu slepic proti predátorům" říká Martin Kuchař

„Elektrický ohradník je skvělý také pro ochranu slepic proti predátorům"

říká Martin Kuchař

Generátor fencee power P20  / výkon 2 J
Použito pro: slepice
Délka oplocení: cca 100 m

Dobrý den, moc Vám děkuji za váš suprový produkt elektrického ohradníku, konkrétně se jedná o síťový generátor fencee power P20. Máme smečku dvou Německých ovčáků, kteří dokáží zneškodnit jakéhokoliv vetřelce, který vstoupí do jejich hlídaného území. Důvod k zakoupení generátoru byl nejen pro ochranu slepic, kterým se posledně podařilo podhrabat do výběhu Německých ovčáků. Ty je nejprve nahnali směrem k jejich vratům, když se snažili nadále utíkat, tak je všechny zakousli.

Dárek zdarma Zdroj pro elektrický ohradník fencee power P20
SLEVA 15% s kódem LETO15

Zdroj pro elektrický ohradník fencee power P20

Spolehlivý síťový zdroj k elektrickému ohradníku dlouhému až 19 km. Minimální náklady na…

1 899 Kč s DPH Skladem
Detail produktu

Zbylo nám 9 slepic z 32, ale dalších 21 jsme dokoupili. Od zakoupení ohradníku fencee se naši miláčci nesnaží ke slepicím dostat a u plotu mezi sousedy, kde mají psy, máme také klid od neustálého štěkání a okusování plotu. Potřebovali jsme také vymezit prostor u bazénu, protože nám likvidovali všechny hadice a neradi by jsme přišli o bazén, kabely a hadice u filtrace.

Nabízené sety elektrických ohradníků pro drůbež využijete také, jako oplocení pro husy, pižmovky, kachny nebo pávy. Můžete je použít jak k vymezení prostoru pro zvířata a zabránit tím možnému úniku, tak na jejich ochranu před možnými predátory. Např. před liškou, lasičkou, kunou, zatoulaným psem nebo dokonce hladovou kočkou, která nepohrdne malým kuřátkem.

Přejít do kategorie

Ohradník je skvělý také pro ochranu slepic proti predátorům. Naši psi dvakrát sáhli a po třetí moc dobře věděli, že tento vymezený prostor pod ochranou dokáže pořádně kopnout. Dokonce i slepice zjistili, že nemají vystrkovat hlavy skrz pletivo, aby jim psi neukousli hlavy. Už se nesnaží podhrabávat, protože na druhé straně plotu je stejně nic dobrého nečeká. 

Ještě jednou moc děkuji, s pozdravem

Martin Kuchař 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Přidat komentář ke článku Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.