Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Účast na světovém veletrhu EuroTier 2022

Účast na světovém veletrhu EuroTier 2022

V minulém týdnu se uskutečnil světoznámý veletrh EuroTier 2022 v Německu ve městě Hannover. Jako jeden z celkově dvou českých vystavovatelů jsme hrdě zastupovali segment elektrických ohradníků s kompletním portfoliem produktů fencee. Nechyběli ani DOG GPS produkty značky Dogtrace.

Letos s hlavním tématem pod názvem "Transforming Animal Farming", který svým významem dokonale charakterizuje náš unikátní produkt Chytrá Farma s aplikací fencee Cloud – chytrý systém umožňující vzdálené řízení elektrických ohrad prostřednictvím aplikace fencee Cloud. Na stánku jste si mohli prohlédnout všechny produkty Chytré Farmy, pak také klasické generátory elektrického ohradníku a několik chystaných novinek pro sezónu 2023, mezi kterými největší pozornost získal virtuální ohradník fencee.

Ve čtvrtek náš stánek navštívilo vydavatelství Profi Press, které s námi udělalo rozhovor o brandu fencee. Veletrhu se zúčastnilo více než 1 800 vystavovatelů z 57 zemí. Přes 106 000 návštěvníků ze 141 zemí se přišlo podívat na novinky z odvětví živočišné výroby a chovu hospodářských ale i domácích zvířat. Děkujeme všem návštěvníkům a těšíme se na viděnou na dalším ročníku veletrhu s datem 12. - 15. 11. 2024. Podívejte se do galerie na několik fotek z veletrhu a na prezentaci značky fencee.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Přidat komentář ke článku Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.