Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Účast na světovém veletrhu EuroTier 2022

Účast na světovém veletrhu EuroTier 2022

V minulém týdnu se uskutečnil světoznámý veletrh EuroTier 2022 v Německu ve městě Hannover. Jako jeden z celkově dvou českých vystavovatelů jsme hrdě zastupovali segment elektrických ohradníků s kompletním portfoliem produktů fencee. Nechyběli ani DOG GPS produkty značky Dogtrace.

Letos s hlavním tématem pod názvem "Transforming Animal Farming", který svým významem dokonale charakterizuje náš unikátní produkt Chytrá Farma s aplikací fencee Cloud – chytrý systém umožňující vzdálené řízení elektrických ohrad prostřednictvím aplikace fencee Cloud. Na stánku jste si mohli prohlédnout všechny produkty Chytré Farmy, pak také klasické generátory elektrického ohradníku a několik chystaných novinek pro sezónu 2023, mezi kterými největší pozornost získal virtuální ohradník fencee.

Ve čtvrtek náš stánek navštívilo vydavatelství Profi Press, které s námi udělalo rozhovor o brandu fencee. Veletrhu se zúčastnilo více než 1 800 vystavovatelů z 57 zemí. Přes 106 000 návštěvníků ze 141 zemí se přišlo podívat na novinky z odvětví živočišné výroby a chovu hospodářských ale i domácích zvířat. Děkujeme všem návštěvníkům a těšíme se na viděnou na dalším ročníku veletrhu s datem 12. - 15. 11. 2024. Podívejte se do galerie na několik fotek z veletrhu a na prezentaci značky fencee.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Přidat komentář ke článku Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou

*
*
*

Sledujte nás na
sociálních sítích