Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

„Už žádný elektrický ohradník bez dálkového ovládání" říká Pavel Pech

„Už žádný elektrický ohradník bez dálkového ovládání"

říká Pavel Pech

Generátor fencee power DUO RF PDX30 s dálkovým ovladačem / výkon 3 J
Použito pro: skot, kozy
Délka oplocení: cca 4000 m

Máme generátor fencee power DUO RF PDX30 a maká fantasticky 24 hodin denně. Jediný rušivý element jsem já, upustil jsem dálkový ovladač na tvrdou zem a zrušil ho.

Dnes jsem objednal nový, bez této vychytávky už bych elektrický ohradník nechtěl. Tohle se Vám opravdu povedlo. Na fotce je pastvina, kterou Váš výrobek hlídá a i čerstý prcek se cítí bezpečně!

Zdroj pro elektrický ohradník fencee power DUO RF PDX30
SLEVA 15% s kódem LETO15

Zdroj pro elektrický ohradník fencee power DUO RF PDX30

Kombinovaný chytrý zdroj elektrického ohradníku (230 V / 12 V) s dálkovým ovládáním,…

4 999 Kč s DPH Skladem
Detail produktu

Jsme důchodci a dálkové ovládání ohradníku nám šetří naši energii a čas. Máme tu 14 mazlíků, elektrický ohradník má délku cca 4 km. Tři řady vodičů kvůli kozám a kůzlatům. Taky divočáky ta elektrická bariéra slušně odhání! Zdroj slouží bez jediného problémů 4. rokem za jakéhokoliv počasí.

Chytré zdroje pro elektrický ohradník s dálkovým ovládáním a výstupním výkonem 1 - 7 J. Napájení generátoru je kombinované, tzn. pomocí adaptéru ze sítě 230 V nebo z běžné baterie 12 V. Jedná se o univerzálně použitelné generátory k elektrickým ohradníkům dlouhým až 70 km. Díky výstupnímu výkonu od 1 – 7 J jsou vhodné pro citlivá i odolnější zvířata. Vhodný zdroj pro ohrady s koňmi a hříbaty, pro…

Podívat se na produkty

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Přidat komentář ke článku Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.