Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

„Přehled o všech pastvinách z pohodlí domova" říká Tomáš Kij

„Přehled o všech pastvinách z pohodlí domova"

říká Tomáš Kij

Řešení: Set elektrického ohradníku Chytrá Farma - RF zdroj 15 J - WiFi Gateway - Monitor MX10 ZDARMA
Použito pro: 50 Valašských ovcí (ochrana proti vlkům)
Ohraničení: Elektrická síť s výškou 145 cm

Jelikož bydlíme v oblasti, kde se vyskytují vlci, museli jsme pro naše ovce pořídit vysoké sítě 145cm v délce cca 1 km a tím pádem i lepší zdroje. Volba padla na fencee - Set elektrického ohradníku Chytrá Farma - RF zdroj 15 J - WiFi Gateway - Monitor MX10 ZDARMA, díky vzdálenému ovládání přes mobil. Bydlíme na horách, tak nám to ušetří spoustu času a sil (některé pastviny máme i sklonem 40°).

Set elektrického ohradníku Chytrá Farma - RF zdroj 15 J - WiFi Gateway - Monitor MX10 ZDARMA

Sada chytrého elektrického ohradníku připravená pro připojení k aplikaci fencee Cloud.…

14 999 Kč s DPH Skladem
Detail produktu

Ohrady lze tedy jednoduše vypnout a zapnout odkudkoliv. Další výhodou je, že máme z domu přehled o všech pastvinách, že nemusíme 2x denně jezdit kontrolovat pastviny vzdálené 6 km od domu.

Poptejte konzultaci k dotacím na ohrady proti vlkům

Chcete i vy ušetřit čas a ochránit svá stáda bez zbytečné námahy? Nemáte na elektrické ohradníky proti vlkům dostatek financí? Dotace z operačního programu Životní prostředí 2021–2027 vám s tím může pomoci. A pokud si nevíte rady s podáním žádosti, celým procesem vás rádi provedeme a vše vám vysvětlíme. Společně vyplníme formulář žádosti i veškeré jeho přílohy, vše v souladu s podmínkami.
Nezávazná poptávka

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Přidat komentář ke článku Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.