Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Prezentace na světovém veletrhu Interzoo 2024

Prezentace na světovém veletrhu Interzoo 2024

Brány světového veletrhu se otevřely ve dnech 7. – 10. května 2024 a my jsme s naším týmem fencee a Dogtrace byli u toho. Stejně jako v minulých letech se na Interzoo 2024 představili vystavovatelé a odborné návštěvy z celého regionálního, národního i mezinárodního chovatelského průmyslu. Veletrh návštěvníkům nabídl průřez nejnovějším sortimentem z krmiv, výrobků a různých doplňků pro péči o domácí zvířata, ptáky, okrasné ryby, drobné savce a terarijní zvířata. Mohli jste se seznámit s nejnovějšími trendy, novinkami a produkty z celého chovatelského průmyslu. Tato velkolepá akce podle informací organizátora WZF GmbH – Pet Industry Services hostila 37 000 odborných návštěvníků ze 140 zemí a vystavovatelů z 68 zemí, což je 23 % nárůst ve srovnání s předchozím ročníkem.

Na stánku jsme zájemce seznámili s produkty značky fencee a Dogtrace, zodpovídali veškeré dotazy, pomáhali s výběrem vhodného zařízení pro výchovu, výcvik, sledování a chov domácích zvířat. A mimo jiné jsme představili spoustu novinek.

NOVINKY 2024

Uvítali jsme novou řadu přenosných bateriových zdrojů pro elektrický ohradníkbattery DUO BD a battery DUO RF BDX, které je možné připojit na fencee Cloud. Bateriový generátor s kombinovaným napájením je připraven na připojení solárního panelu 30 W pro dobíjení baterie 12 V – 44 Ah. Vhodné využití tento bateriový zdroj najde například při spásání malých ohrad v krátkém čase.

Další z novinek značky fencee to byl solární zdroj pro elektrický ohradník. Jde o novou řadu kombinovaných přenosných generátorů solar DUO SD a solar DUO RF SDX s integrovaným solárním panelem 8 W a baterií 12 V / 7 Ah. Solární zdroje pro elektrický ohradník ušetří majitelům ohrad spoustu starostí zejména s péčí o ohradu, protože jsou lehké, snadno přenositelné a s možností připojení na aplikaci fencee Cloud.

Z produktů značky Dogtrace jsme přestavili zařízení pro výcvik a sledování psů DOG GPS X40 další výkonnější a rozšířenou variantu GPS obojku s dosahem 20 km, využitím až pro 40 psů a aplikací pro PC i telefon. A v neposlední řadě malé univerzální sledovací zařízení tracker DOG GPS mini, které jistě potěší všechny pečující majitele psů a koček.

Další ročník Interzoo se uskuteční v týdnu 12. - 15. května 2026.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Přidat komentář ke článku Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.