Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Veletrh Animal Tech 2021

Veletrh Animal Tech 2021

Začátkem září proběhl veletrh Animal Tech 2021 v Brně, konal se společně s Národní výstavou hospodářských zvířat. Významný veletrh míří především na odborníky ve svém oboru: chovatelé, zemědělce, zootechniky, veterinární lékaře. Právě pro ně jsme byli k dispozici na stánku fencee s generátory a příslušenstvím pro elektrické ohradníky. 

Na stánku byl k vidění kompletní systém řešení moderní chytré farmy a RF produktů. Jako první na světě přicházíme s tímto nadčasovým systémem pro ovládání elektrických ohradníků pomocí aplikace z mobilního telefonu nebo počítače. Moderní chytrou farmu vozíme všude sebou, v případě vašeho zájmu se o farmě dozvědět více nás kontaktujte. Rádi vám vše vysvětlíme.

Děkujeme všem našim zákazníkům za návštěvu!
Budeme se na vás těšit na příštím ročníku.

Více informací o veletrhu najdete zde.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Přidat komentář ke článku Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.