Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Účast na mezinárodní konferenci chovatelů ovcí a koz 2021

Účast na mezinárodní konferenci chovatelů ovcí a koz 2021

Začátkem listopadu proběhlo tradiční setkání chovatelů ovcí a koz v Koutech. Na programu bylo několik přednášek týkajících se chovu, výživy a zdraví těchto zvířat. V průběhu konference došlo k praktickému předvedení našeho systému moderní chytré farmy. S účastníky jsme konzultovali výhody tohoto systému a odpovídali na dotazy. 

Pro všechny zájemce jsme měli připravený stojan s prvky moderní chytré farmy, aby se každý mohl podívat, jak tento systém funguje a co je k němu potřeba. V pátek večer došlo na komplexní přednášku o RF produktech chytré farmy.

Pokud se i vy chcete dozvědět více o našem nadčasovém systému pro ovládání elektrických ohradníků prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu (nebo z PC) neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám vše vysvětlíme. 

Děkujeme za možnost spolupráce svazu SCHOK. 
Více informací najdete na jejich webu https://www.schok.cz/ 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Přidat komentář ke článku Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.