Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

„Problém s otravnými divočáky vyřešen" říká Štěpán Maršík

„Problém s otravnými divočáky vyřešen"

říká Štěpán Maršík

Výkonný síťový generátor fencee power energy PE60
Použito pro ochranu pozemku proti divokým prasatům
Ohraničení pletivem, ohradníkovou páskou a zradidlem

Chtěl bych poděkovat za vyrobení a dodání generátoru fencee power energy PE60, který jsem od Vás zakoupil cca před měsícem. Elektrifikovanou „ohradu“ jsme s přítelkyní pojali trochu netradičně – v relativně nezastavěné oblasti u lesa jsme měli po stavbě 120-ti metrů plotu problém s divočáky, kteří se odmítali vzdát svého tradičního rochniště. Poplastovaným pletivem procházeli velice snadno, a mě po několika měsících drátování děr v oplocení došla trpělivost. Sousedé mají velmi vlažný vztah k údržbě sousedních pozemků, a prasata si pravděpodobně ani nevšimla, že při průchodu metrovým roštím je tam i nějaká jiná překážka. Velmi nelibě jsme také nesli popelnicový fotbal, kdy bachyně pomocí plné popelnice připravené na vývoz, dokázala v rekordním čase, a za zvuků padajícího železářství, vytvořit na silnici švédský stůl.

Dárek zdarma Novinka Zdroj pro elektrický ohradník fencee power energy PE60
SLEVA 15% s kódem LETO15

Zdroj pro elektrický ohradník fencee power energy PE60

Vysoce výkonný síťový zdroj s výkonem 5 J vhodný pro elektrické ohrady zatížené vegetací.…

4 999 Kč s DPH Skladem
Detail produktu

Zakoupili jsme tedy výše zmíněný zdroj ohradníku, zemním vrtákem vytvořili několik děr, k přiloženému zemnění jsme přidali několik nerezových závitových tyčí, natáhli zemnící a fázový kabel, vše důkladně zatloukli a připojili. Využili jsme i přiložené plastové sloupky k ohradníku, protože přední stranu plotu ještě nemáme. Jsou překvapivě odolné a pružné, se spoustou otvorů na uchycení ohradníkových vodičů. Z důvodu absence chuti testovat požární odolnost dřevostavby jsme do instalace zařadili i bleskojistku a proudový chránič k zásuvce generátoru. Propletení vodivých pásek, připevnění cedulek a zamotání „praporků“ byla již otázka několika hodin. Po spuštění jsem využil přiloženou zkoušečku, a po několika drobných úpravách zkratovaných míst (špatně natřené plotové sloupky evidentně vodí), jsem dosáhl v nejvzdálenějším místě ohradníku 8,5 tisíc voltů, a to i přes vysokou trávu. Celý úsek má 160 metrů, a od nejvzdálenějšího místa až k zemnění je to 25 metrů. Nyní je to již 14 dní, kdy jsem do ruky nevzal opravný drát a kombinačky, a nemusel hodinu sbírat vysypanou popelnici. 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Přidat komentář ke článku Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.