Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Účast na veletrhu Sommet de l'Elevage 2023

Účast na veletrhu Sommet de l'Elevage 2023

Ve dnech 3. – 6. 10. 2023 proběhl již 32. ročník prestižní vystavovatelské show SOMMET DE L’ELEVAGE ve francouzském městě Clermont Ferrand. Kapacita prostor byla zaplněna 1681 vystavovateli a zcela vyprodaná. Sommet je velmi populárním a uznávaným místem, kde se každoročně setkávají politické a obchodní instituce, farmářské organizace, svazy a mnoho dalších, které zajímá chov hospodářských zvířat. Výstavu navštívilo neuvěřitelných 115 000 nadšenců z oboru. Hlavním tématem a cílem, ke kterému se pořadatelé hlásí, byla udržitelnost v živočišné výrobě. Na programu byly šampionáty plemen, různé prezentace a konference, kde nechyběli ani influenceři.

V letošním roce jsme na stánku představili hned několik NOVINEK.

Z řad generátorů fencee to byl chytrý celulární generátor fencee Smart DUO EDC, který přináší široké možnosti pro efektivní řízení elektrických ohrad. Zařízení s výkonem 10 nebo 15 J umožňuje přímé připojení do Cloudu a internetu pomocí nejmodernějších technologií e-SIM, díky kterým je možné zařízení ovládat na neomezenou vzdálenost.

Další prezentovanou novinkou fencee byl virtuální ohradník s multifunkčním obojkem GPS F10. Jde o systém pro řízení a monitorování zvířat za pomoci chytrého GPS obojku prostřednictvím aplikace. Díky této aplikaci můžete mít dokonalý přehled o všech vašich zvířatech. Získáte informace o jejich aktivitě, aktuální pozici a zdravotním stavu.

Návštěvníci měli možnost vyzkoušet si zařízení Dogtrace DOG GPS, které slouží pro výcvik a vyhledávání psů na vzdálenost více než 20 km. Model DOG GPSX20 umožňuje lokalizovat až 9 psů a DOG GPS X30 až 13 psů. Všechny vyhledávací zařízení DOG GPS X30 je možné propojit s mobilním telefonem nebo tabletem s operačním systémem Android nebo iOS

Novinkou z řady obojků Dogtrace bylo sledovací zařízení psů a koček GPS Tracker DOG GPS mini. Tento chytrý obojek s pomocí aplikace umožnuje vytvářet virtuání ploty, živě sledovat aktivitu pohybu a spánku a lze ho pohodlně ovládat ze všech zařízení.  

Vzhledem k výjimečnému ročníku, co do počtu vystavovatelů a návštěvníků se již nyní Jacques Chazalet, prezident Sommet de l’elevage zamýšlí nad novým uspořádáním výstavy a výstavbou 3. stálé výstavní haly. Na 33. ročník výstavy se můžete těšit v termínu 1. - 4. 10. 2024 - PROGRAM

Naviděnou za rok v Clermont Ferrand.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Přidat komentář ke článku Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.