Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Nejčastěji se ptáte strana 3 z 3

Jak instalovat vodiče elektrického ohradníku?

Vodiče jsou pro elektrický ohradník jednou ze základních součástí a podle tvaru je dělíme na lanka a pásky. Oblíbenou volbou pro ovce, králíky, psy a drůbež jsou také sítě.  

Zobrazit více

Jak používat svorku pro měření kvality uzemnění a svorku s polovičním výkonem?

Zelená a žlutá výstupní svorka na výkonných generátorech fencee energy DUO ED a chytrých RF generátorech energy DUO RF EDX může být velikým přínosem při chovu zvířat. Pojďme si proto lépe popsat, jak tyto svorky správně připojovat a jaké přinášejí výhody pro vaše ohrady.

Zobrazit více

Jak správně instalovat elektrický ohradník?

Elektrický ohradník představuje fyzickou i psychickou překážku, která zabraňuje útěku zvířat z výběhu. Základ pro jeho fungování tvoří generátor, který vysílá do ohrady krátké a intenzivní proudové impulsy. Výběr vhodného zdroje impulsů je proto prvním krokem k úspěšnému zapojení zařízení.

Zobrazit více

Jak na montáž bleskojistky elektrického ohradníku?

Ochraňte váš elektrický generátor před bouřkou pomocí kovové nebo plastové bleskojistky, která jednoduše svede přepětí do uzemnění elektrického ohradníku. Bouřka někdy způsobuje přepětí, které může po vodičích ohradníku následně poškodit i samotný generátor a může dojít k vážnému ohrožení lidí nebo zvířat. Stejně tak pozor na přepětí, které může přijít z bleskosvodu domu a elektrické sítě v domě. Proti tomu je vhodné se chránit přepěťovou zásuvkou.

Zobrazit více

Jak na Plus-Minus vedení elektrického ohradníku?

Co to znamená Plus-Minus vedení vodičů elektrického ohradníku a k čemu se nejvíce používá? Plus-Minus vedení je tzv. bez zemnění, ve zkratce to znamená, že zvíře nemusí být v kontaktu se zemí, aby dostalo zásah elektrickým proudem. Nejčastěji se využívá v boji proti predátorům a škůdcům, jako jsou kuny nebo lasičky, které se snaží dostat do vašich obydlí, na střechy a půdy.

Zobrazit více

Zásady funkčního ohradníku - tipy na vyřešení problémů

Ohradník nefunguje jak má? Zvířata ho nerespektují? Má dostatečný výkon?

 

Zobrazit více

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.

Posíláme zkušenosti, které oceníte. Případy správného použití
výrobků, jak se o výrobky starat nebo jak na ně získat slevu.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.