Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Prestižní ocenění GRAND PRIX na veletrhu TECHAGRO

Prestižní ocenění GRAND PRIX na veletrhu TECHAGRO

Bylo nám potěšením být součástí mezinárodního veletrhu TECHAGRO – SILVA REGINA – BIOMASA, který se konal ve dnech 7. – 11. 4. 2024 na brněnském výstavišti. Účast na zemědělském a lesnickém veletrhu byla vysoká. Přišlo přes 64 tis. návštěvníků a svou nabídku tady prezentovalo 430 vystavovatelů, z nichž třetina byla ze zahraničí. Letošní novinkou byl projekt Chytrá farma, který byl zaměřen na větší efektivnost a udržitelnost hospodaření, nové postupy a digitalizaci v zemědělství. Na veletrhu TECHAGRO jste mohli nakoupit regionální potraviny, vidět zemědělskou techniku, ukázky chovu hospodářských zvířat a mimo jiné i včelařskou výstavu.

Velikou radost nám udělalo prestižní OCENĚNÍ GRAND PRIX, které získal náš chytrý LTE generátor cellular. Moc si toho vážíme, protože každé ocenění je pro nás známkou dobře odvedené práce a vede nás k dalšímu rozvoji. Z celkem 37 exponátů, které byly posuzovány odbornou hodnotitelskou komisí pod vedením doc. Ing. Jiřího Maška, Ph.D., bylo vybráno 12 nejlepších.

Napsali o nás „Ocenění GRAND PRIX si z Brna odveze i firma VNT electronics s. r. o. Její chytrý LTE zdroj pro elektrický ohradník fencee energy DUO Cellular EDC150 umožňuje přímé připojení do Cloudu a internetu pomocí technologií e-SIM. Díky tomu lze zařízení ovládat z mobilního telefonu nebo PC na neomezenou vzdálenost. Zdroj disponuje záložním akumulátorem, pohybovým senzorem a integrovanou GPS lokalizací k vyhledání zdroje pro případ krádeže.“ Přečtěte si celý článek o dalších inovativních technologiích, které získali cenu.

Již nyní se těšíme na další úspěšné výstavy a veletrhy, kde vám představíme naše výrobky pro výchovu, výcvik a sledování psů, elektrické a pachové ohradníky pro zvířata a spoustu dalších užitečných vychytávek.

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Přidat komentář ke článku Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.