Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Základní informace o elektrickém ohradníku fencee

Jsme česká firma, která se snaží vám neustále poskytovat nejmodernější technologie. Naše elektrické ohradníky a některé související produkty jsou vyráběny výhradně v České republice – zakládáme si na možnosti kontrolovat kvalitu celého výrobního procesu. Vybíráme si i své kvalifikované dodavatele všech potřebných součástek. Přečtěte si o naší firmě více informací

Jaké jsou výhody produktů fencee?

  • od základu české
  • prvotřídní a prověřená kvalita
  • lehká dostupnost
  • přívětivé pro uživatele
  • vývoj s pomocí profesionálů
  • expresní servis
  • prodloužená záruka

Naše elektrické ohradníky vynikají vysokou kvalitou a velmi dlouhou životností. Díky spolehlivosti a kvalitě našich zdrojů pro elektrický ohradník vám také můžeme nabídnout prodlouženou záruku! Navíc v případě poruchy nebo poškození generátoru je k dispozici náš technický servis, který vám s vaší situací ihned pomůže. Abyste předešli poškození generátoru úderem blesku, ochraňte jej bleskojistkou, kterou snadno namontujete.

Našim zákazníkům se snažíme vždy poskytnout okamžité vyřešení technických problémů, rádi vám odpovíme na dotazy týkající se instalace, používání a údržby všech typů produktů značky fencee. Dříve, než budete považovat zařízení za vadné, postupujte nejprve podle Návodu k použití a Seznamu možných závad. V případě, že informace poskytnutá v návodech nebo na našich webových stránkách není dostačující…

Přejít na článek

Nabízíme vám širokou škálu zdrojů elektrických ohradníků fencee. Pro snadnější výběr jsou generátory rozděleny do modelových řad podle funkcí a vlastností. Tyto generátory jsou během výroby podrobeny náročným zkouškám v klimatické komoře, tedy v podmínkách běžného provozu. Naše výrobky tak prosperují vysokou odolností vůči UV záření, dešti a mrazu. Nabízí i speciální funkce pro zvýšenou ochranu zvířat a okolí. Technologie Safe Shock řídící elektronický systém vám tak zaručí maximální bezpečnost.

Abychom vám zjednodušili výběr správného generátoru a jiných produktů potřebných k instalaci elektrického ohradníku, máme produkty rozdělené do následujících kategorií – podle zvířat, modelové řady, rozdělení podle zdroje napájení, příslušenství a nejprodávanější

Ke správnému uzemnění elektrického ohradníku jsou na předním panelu zdrojů dostupné velké svorky pro pohodlnou instalaci. Umožňují rychlé a bezpečné připojení vodičů oplocení.

Dokázali jsme vyvinout celosvětově unikátní řešení chytré moderní farmy. S produkty chytré moderní farmy můžete ovládat, kontrolovat a nastavovat hodnoty vašeho ohradníku na dálku, aniž byste potřebovali další náklady na provoz! To vše umožňuje RF technologie a aplikace fencee Cloud, se kterou se vám snažíme ušetřit čas a ulehčit vaši práci. Díky Cloudu tak máte možnost ovládat své elektrické ohradníky odkudkoli, kde se zrovna nacházíte. Přečtěte si více o chytré moderní farmě fencee na našem miniwebu nebo zhlédněte naše video.

Na vaše nejčastější dotazy se snažíme odpovídat v naší poradně. Najdete zde články, které vám pomůžou s výběrem elektrického ohradníku a jeho instalací, ale i s řešením nenadálých situací. Koukněte i na náš blog, kde mimo jiné uvádíme recenze našich zákazníků, ale i články zaměřené k samotnému výběru a sestavení ohradníku pro konkrétní zvíře.

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.

Posíláme zkušenosti, které oceníte. Případy správného použití
výrobků, jak se o výrobky starat nebo jak na ně získat slevu.

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.